Premiéra! Princezna zakletá v čase a Ženská pomsta poprvé v televizi v podzimním Prima KINĚ

Princezna zakletá v čase (FullHD Trailer)

Podzimní Prima KINO přichází s premiérovými filmovými hity! Na co se můžete těšit? Na obrazovky se řítí fantasy snímek s Markem Lamborou v hlavní roli a vztahová komedie Dušana Rapoše Ženská pomsta, jejíž ústřední postavy, ženy, které se chtějí, a také budou mstít, ztvárňují Jana Paulová, Mahulena Bočanová a Eva Vejmělková.

Princezna zakletá v čase

Princeznu Ellenu od narození provází příslib mocné kletby, kterou na ni uvrhla čarodějnice Murien. Kletba se má naplnit v den Elleniných dvacátých narozenin, jakmile zapadne slunce. Avšak ve chvíli, kdy zajde poslední sluneční paprsek a vše se zdá ztraceno, princezna zjišťuje, že zůstala uvězněná v čase.

Pokaždé, když se kletba naplní, Ellena procitne do dne svých dvacátých narozenin a je nucena ho prožít celý znovu. Aby zachránila své království i sebe samotnou, musí v sobě nalézt odvahu a čisté srdce a dávné kletbě se jednou provždy postavit.

Hlavní roli v fantasy hitu Princezna zakletá v čase hraje Marek Lambora, proslavený rolí Janka Linharta v seriálu Slunečná, který ne a ne získat lásku svého života Týnu (Eva Burešová). Marek Lambora ale není jen Janek nebo princ Jan z nejnovějšího fantasy:

Ženská pomsta

Na skupinové psychoterapii se setkají tři ženy zralého věku. Liší se sice profesí i povahově, ale mají stejný problém, který se snaží řešit v rámci psychoterapie. Jejich deprese a trápení mají společného jmenovatele: nevěru manželů, kterým obětovaly desítky let, často i nelehkých, společného života. Spontánně je to sblíží a rozhodnou se, že lepší než drahé sezení u psychoterapeuta bude pomsta. S tou si vzájemně pomůžou. Pro své nevěrné manžely připraví skutečné peklo na zemi. Film je úsměvným pohledem na mužskou krizi středního věku a oslavou ženské solidarity.

Jana Paulová, Mahulena Bočanová a Eva Vejmělková, to jsou tři herecké předsatvitelky žen, na jejichž pomstu se muži musí připravit. Poslední jmenovaná, někdejší sexsymbol a sen mnoha mužů, se právě s tímto snímkem vrací na filmové výsluní!

Diváky čeká na podzim celá řada dalších českých filmových hitů – Po čem muži touží, Přes prsty, Špunti na vodě, Ženská na vrcholu, Ženy v běhu. Na tyto filmy se ale můžete podívat klidně právě teď on-line v iPrima Videopůjčovně:

Sdílejte článek