Premiéra seriálu Všemocný ukáže, jak to vypadá, když využíváte 100 % mozku

Seriál Všemocný vznikl podle stejnojmenného filmu s Bradleym Cooperem v hlavní roli. Děj seriálu volně navazuje na události z filmu. Vy ho můžete sledovat každý pátek ve 22.15 na Prima LOVE.

Sotva neúspěšný muzikant Brian zjistí, že díky tajné droze NZT dokáže využívat mozek na 100%, už mu klepe na dveře FBI. Zvláštní agenti ho začnou využívat k řešení zvlášť složitých a těžkých případů. Jenže droga má smrtící vedlejší účinky a Brian se kvůli tomu tajně stýká s prezidentským kandidátem senátorem Morrou, který má se svým novým chráněncem vlastní plány… V seriálu podle stejnojmenného filmu se znovu objevuje hollywoodská hvězda Bradley Cooper.

Vyhořelý neúspěšný muzikant Brian Finch (Jake McDorman) zjišťuje, že díky tajné droze NZT dokáže využívat mozek na 100 %. Po každé dávce se z něj na dvanáct hodin stává nejchytřejší člověk na světě. Všechno, co si kdy přečetl, prohlédl nebo vyslechl, si najednou bez námahy vybaví a dokáže to využít v praxi. Než se naděje, klepe mu na dveře FBI. Zvláštní agenti Federálního úřadu pro vyšetřování Briana využívají k řešení zvlášť složitých a těžkých případů.

Agentka, která hrála seriálovému Dexterovi sestru

Přitom úzce spolupracuje s agentkou Rebeccou Harris (Jennifer Carpenter znáte ze seriálového Dextera), schopnou vyšetřovatelkou s temnou minulostí, a agentem Spelmanem Boylem (Hill Harper), který kdysi sloužil v armádě. Jejich nadřízenou je zvláštní agentka Nasreen „Naz“ Pouran (Mary Elizabeth Mastrantonio), mazaná manipulátorka původem z Iránu. Jenže NZT má smrtící vedlejší účinky. FBI netuší, že se Brian tajně stýká s kandidátem na prezidenta senátorem Edwardem Morrou (Bradley Cooper), který také užívá NZT a má se svým novým chráněncem vlastní plány. Když se Brian naláduje drogou NZT, je šikovnější než všichni agenti FBI dohromady a stává se z něj nejhorší noční můra všech zločinců. Ale na jak dlouho?

Sledujte premiéru tento pátek ve 22.15 na Prima LOVE!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 6. 2024

Berani, dnes můžete očekávat, že budete ve svých mezilidských vztazích podnikavější. Můžete si najít nové přátele nebo si užít kvalitní čas s těmi starými. Je pravděpodobné, že se zintenzivní váš milostný život. Několik následujících týdnů vám poskytne vynikající zdroje pro zlepšení vaší citové pohody. Využijte toho.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.