Premiéra VIII. řady show Máme rádi Česko! Pusťte si extra úplně první scény

V pátek na Primě startuje premiérová, v pořadí jíž VIII. řada zábavné vědomostní show Máme rádi Česko. A jak říkají její hlavní a dlohouletí protagonisté, bude plná novinek!

Show Máme rádi Česko opět provází Libor Bouček, zase proti sobě stanou vždy dva soutěžní týmy v čele s kapitány. I v VIII. řadě Jakub Prachař vyzývá na souboj soutěží též ostříleného soka Vojtu Kotka.

Premiérová VIII. řada zábavné vědomostní show Máme rádi Česko startuje na Primě v pátek 29. května ve 20.15.

S novou řadou se těšte na řadu příjemných inovací. Podívejte se v upoutávce, co o novinkách v show prozrazuje stěžejní trojice Bouček, Prachař a Kotek:

Co je v show nového?

„Po uplynulé sezóně jsme pořad Máme rádi Česko podrobili diváckému výzkumu a na jeho základě jsme strukturu pořadu upravili tak, abychom zachovali všechno to, co mají jeho diváci rádi, a současně přinesli něco nového,“ vysvětluje úpravy dramaturgyně show Máme rádi Česko, Jana Vondroušová.

„Nové díly přinesou větší dynamiku, přiblížíme se divákům i tím, že vyrazíme na typický víkendový nákup a soutěžící si budou muset zapamatovat obsah košíku, zapojíme do hry anagramy, a zároveň se nám podařilo objevit skutečného znalce české pop music – Kalmyka Basanga, který se připojí ke stabilnímu a nestárnoucímu hudebnímu tělesu Jiřího Dvořáka.“ „Co je podstatné – diváky baví Česko, což ukazují čísla repríz, není třeba tedy měnit vše,“ dodává Libor Bouček, který soutěž moderuje už sedm let.

Hosty a soutěžícími premiérového dílu VIII. řady show Máme rádi Česko budou:

V týmu kapitána Jakuba Prachaře nastoupí:

Herečka a zpěvačka Ivana Jirešová, stepař Tomáš Slavíček a milovaná divadelní i televizní herečka Jaroslava Obermaierová. Poslechněte si už teď výzvu kapitána Prachaře.

1. exkluzivní ukázka: Buďme k sobě slušnější

V týmu kapitána Vojty Kotka nastoupí:

Česká nederlandistka, zpěvačka, performerka, textařka, herečka a stand-up komička Adéla Elbel, hvězda moravské lidovky Jožka Šmukař a sympatická herečka Anna Kadeřávková (znáte ji například z oblíbené komedie Andílek na nervy).

2. exkluzivní ukázka: Poslechněte si Jakubovy historky...

... z natáčení pohádky se Zdeňkem Troškou.

Soutěžící i vás doma u televizních obrazovek zase čeká například poznávání filmových nebo hudebních ukázek, rozkrývání identity známých českých osobností, kreslení na skleněnou tabuli, umísťování zeměpisných bodů na slepou mapu, kolo štěstí se zajímavými informacemi o průměrném Čechovi a pochopitelně také hodně muziky. Tu má pod palcem kapela Boom!Band J. Dvořáka.

3. exkluzivní ukázka: Hudební hádanka EXTRA

Víte o pořadu Máme rádi Česko, že...

  • Původní formát má nazev I love my country. Přišla s ním holandská produkční společnosti Talpa.
  • Zábavný pořad se vysílal již ve více než 25 zemích světa.
  • Kromě televize Prima jej vysílali televize ve Velké Británii, Itálii, Polsku, Francii, Německu, Švédsku, Dánsku, Číně i na Slovensku.
  • Show vznikla v hlavě Johna de Mola, Holanďana, který přišel také například s pořady jako je Big Brother, Hlas a další.
  • Současně s uvedením pořadu v Česku, mohli novinku sledovat také diváci na Slovensku. Tam byl odvysílán pod názvem Milujem Slovensko.
  • Česká show Máme rádi Česko má natočeno již osm řad.
  • Show Máme rádi Česko vysílá FTV Prima už od roku 2013.
  • Za sedm let vysílání v něm v 66 epizodách prokázalo znalosti Česka 396 tváří českého showbyznysu!

Nezapomeňte se dívat!

Premiérová VIII. řada zábavné vědomostní show Máme rádi Česko startuje na Primě v pátek 28. května ve 20.15.

Zatím se můžete potrénovat ve znalostech českých filmů. V archivu iPrima. cz si vyberete:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.