Příběh podle skutečné události: Proč Pastorova žena zabila ve spánku svého manžela?

Vypadala jako klidná a vyrovnaná manželka pastora. Působili jako dokonalý pár do té doby, dokud svého manžela nezabila. Co za jejím činem stálo? Podívejte se na příběh podle skutečné události na Prima LOVE v neděli ve 20.15! Jak to bylo doopravdy?

V sobotu večer se podívejte na zpracování příběhu Marry Winkler, ženy pastora, jehož nečekaně zabila. Pastorovu ženu uvidíte na Prima LOVE ve 20.15 tuto neděli.

Kdo je Marry Winkler, pastorova žena?

V roce 2006 způsobila tato tehdy dvaatřicetiletá žena v Americe pořádný poprask. Jako manželka pastora vzala do ruky zbraň a zabila svého manžela. Nikdo v jejím činu neviděl smysl, protože manželství se třemi dětmi působilo harmonicky. Na první pohled.

Mrtvolu pastora Winklera našly až jeho ovečky, jelikož se následující den neobjevil na sešlosti, kam chodil pravidelně. Druhý den byla Marry Winkler společně se třemi dcerami vzata do vazby. Marry se bez okolků přiznala.

60 let odnětí svobody za desetileté utrpení

V ten moment čelila 60 letům odnětí svobody za vraždu svého manžela. A důvod vraždy? Deset let manželství, které připomínalo spíše peklo než cokoliv jiného. Manžel na Marry neustále řval a fyzicky ji napadal. Podle jejích slov ji nutil sledovat porno a během sexu ji nutil do věcí, které jí nebyly příjemné (včetně oblékání do perverzních kostýmů). A tak se Marry v hádce rozhodla, že svoje problémy budou řešit, ať manžel chce, nebo nechce, a vytáhla na pastora zbraň. Během hádky omylem vystřelila. Podle svých slov se po výstřelu ihned omluvila, utřela krev a její manžel pronesl poslední otázku vůbec: "Proč?"

Marry Winkler si nakonec díky svému emotivnímu proslovu u soudu o psychicky a fyzicky týrané ženě odseděla jen 210 dní ve vězení, s tím, že byla několik týdnů hospitalizovaná v psychiatrické léčebně s depresí a postraumatickým syndromem.

Rodiče jejího manžela požadovali opatrovnictví všech tří dcer a dva miliony dolarů odškodné. Dva miliony dolarů Marry Winkler nejspíše na hrbu zůstanou, zatímco dcery s ní žijí pár desítek kilometrů od místa vraždy dodnes.

Sledujte Pastorovu ženu na Prima LOVE ve 20.15 už tuto neděli!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.