Seriály a filmy

2. března 2015 08:00

Gabriela Gabrielová

Přihlaste se na firemní cyklistické závody BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE

Závody BIKETIME TEAM VELO CHALLENGE jsou jediné čistě firemní cyklistické závody v Čechách a na Slovensku.

První závod se uskuteční 6. 6. 2015 u Písku v prostředí malebných Píseckých hor a rybníků. Druhý závod je 5. 9. 2015 v Mikulově uprostřed inspirujících vinic.

Oba závody jsou postaveny jako týmové crosscountry štafety. Týmy jsou složené ze čtyř členů. Každý ujede trať dlouhou 10 km. Převýšení je minimální, tak aby závod zvládl opravdu každý a aby překážkou v účasti nebyla fyzická kondice. Nemusíte mít vůbec natrénováno a přesto si to můžete pořádně užít.

Jednotlivé týmy se mohou registrovat v různých profesních kategoriích buď jako ženské, mužské nebo smíšené. Vítězové se určují v každé kategorii. O to je větší šance na krásné výhry. Tady je seznam kategorií, do kterých se týmy můžou hlásit.

  • Auto, Moto, Doprava
  • Energetika
  • Farmacie, Medicína
  • Finance
  • FMCG
  • Reklama, Média, Kultura
  • Sport
  • Strojírenství, Stavebnictví
  • Telco, IT, Elektronika
  • Ostatní

V kategorii Reklama, Média, Kultura budou vytvořeny 2 týmy, kterých kapitáni budou moderátoři hlavního zpravodejství TV Prima – Gábina Kratochvílová a Roman Šebrle. Účast o členství v jejich týmu se bude dražit už brzo na Primě a na webech Primy. Tak to nepropásněte. Je těžké odolat přiležitosti soutěžit v týmu s oslňující Miss ČR 2013 nebo všestranně nadaným olympijským vítězem.

“Na našich závodech nejde o to překonat krpály a uštvat sa na trati dlouhé minimálně 60 km a potom padnout z kola jako Bridget Jonesova, hrdinka z pověstného britského filmu Deník Bridget Jonesové. Ale naopak jde o to užít si krátkou nenáročnu trať, zasoutěžit si s kolegy v týmu a posílit tak týmového ducha. Změřit si síly s kolegy z branže, setkat se s novými lidmi a užít si neotřelou společensko-sportovní akci,” říká Lucia Tarbajovská, ředitelka marketingu a komunikace BIKETIME.

Proč se zúčastnit?

1, Soutěží se o kolo BULLS. Každý přihlášený závodník s řádně zaplaceným startovným se automaticky dostává do slosování o kolo BULLS Sharptail 29 v hodnotě 22 000 Kč. Na každém závodě vylosujeme jednoho výherce kola.

2, Pro závodníky máme občerstvení zdarma. Na závodech bude k dispozici kvalitní a zdravý catering. K dispozici bude stan pro závodníky, kde budou všechny nápoje a jídlo zdarma. Samozřejmě pro hosty a fanoušky bude k dispozici bohatý výběr jídla a pití, které si budou moci přímo na místě koupit.

3, Závodníci se mohou těšit na perfektní služby - bezpečná zóna pro úschovu kol, mytí kol, servis kol, profesionální časomíra, SMS s výsledky závodu a mnoho dalších.

4, Máme připravený bohatý doprovodný program pro celou rodinu. Aby si každý našel co ho baví, přichystali jsme například kulinářskou show Zdeňka Pohlreicha, kaskadérskou cyklistickou show, pro ty nejmenší dětský cyklistický závod Primáček, školu kola, ale i možnost otestovat si kola a elektrokola značky BULLS a mnoho dalších.

5, Pro vítěze máme bohaté věcné ceny. Mohou se těšit na krásné ceny od našich partnerů a sponzorů – například zapůjčení VW Caravelle od Jíša Rent Car na víkend s koly BULLS pro celý tým, cyklistické brýle značky NRC, cyklistické zámky od značky ABUS, kartony piva Birrel, cyklistické oblečení značky Lawi a Silvini, dárkové poukazy na ubytování v luxusním zámku Chateau Herálec a mnoho dalších. Vítězů bude opravdu hodně, protože vítěze vyhlašujeme v různých profesních kategoriích a v mužských, ženských a smíšených týmech.

Více informací o závodech nájdete na www.velochallenge.cz

Registrace probíhají na www.velochallenge.cz/registrace

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.