Prima detektivka na nedělní večer: Polda IV, nebo Einstein? Rozhodněte!

Prima - Hlasovací spot (Polda 4xEinstein)

Televize Prima vůbec poprvé umožňuje divákům, aby si sami zvolili, co chtějí sledovat v neděli večer. Bude to novinka Einstein, nebo nová, čtvrtá řada seriálu Polda? Hlasujte níže, kterou skvělou Prima českou detektivku si v televizi přejete vidět dříve! Kdo bude vítěz, záleží na vaší volbě:

Vítězný seriál můžete sledovat již od neděle 4. října na Primě!

Budou to premiérové příběhy oblíbeného Poldy (David Matásek), po jehož boku se nově objeví Vladimír Polívka, nebo seriál Einstein, který přinese příběhy nesnesitelného génia v hlavní roli s Vojtou Kotkem?

TADY HLASUJTE PRO SVŮJ KRIMISERIÁL PROSTŘEDNICTVÍM FORMULÁŘE

Hlasovat můžete až do pátku 25. září do 12.00 hodin.

„Rozhodli jsme se na nedělní večer vrátit detektivku, a vůbec poprvé necháváme osud hlavního vysílacího času v režii diváků. Je tak čistě na jejich volbě, jestli od 4. října budeme vysílat nové díly Poldy, nebo detektivku Einstein,“ říká Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima, a s úsměvem dodává: „Sám jsem velmi zvědavý, který seriál nakonec zvítězí, protože ani na Primě nemáme jednoznačný konsenzus.“

Spravedlivý dsňák Polda je zpět!

Ve čtvrté sérii přibyde k Poldovi coby poručíku Michalovi Břízovi (David Matásek) nový parťák Junior (Vladimír Polívka). Polda je drsný samorost, který před dvaceti lety při výkonu služby utrpěl zranění, kvůli kterému byl léta v kómatu. Po probuzení se opět přidal do řad policie. Je to spravedlivý drsňák ze starých časů, který pro dopadení pachatele volí nestandardní řešení. Bohužel se ocitl ve světě, který se za dvacet let změnil. Je sebevědomý, sebestředný, ale svou přímočarostí sympatický.

Prapravnuk Alberta Einsteina poradcem při vyšetřování vražd

Díky Einsteinovi by mohli diváci nahlédnout do mozku génia Filipa Koeniga v podání Vojty Kotka. Filip je údajně prapravnukem Alberta Einsteina a vyučuje fyziku na univerzitě. Trpí dědičnou Huntingtonovou nemocí a je přesvědčený, že do konce života mu zbývá pouhých sedm let. Nebo možná i míň. Jednoho dne ale skončí na policii a hrozí mu vězení. Pokusil se totiž ukrást z ordinace léky označené jako drogy, aby zpomalil zhoršování svého zdravotního stavu. Na poslední chvíli ho před mřížemi zachrání nečekaný návrh. Místo toho, aby seděl za mřížemi, se musí stát poradcem při vyšetřování vražd.