Seriály a filmy

8. dubna 2015 08:00

Gabriela Gabrielová

Prima HODINKA odstartovala s nejmladší moderátorskou dvojicí

Historicky první živé hodinové vysílání zahájila v úterý 7. dubna 2015 nejmladší moderátorská dvojice – Andrea Daňková (23) a Jakub Štěpán (24).

„Byly to nervy a bezesné noci, tíha zodpovědnosti byla velká, ale věděli jsme, že není jiné možnosti, než do toho skočit po hlavě. Naštěstí za námi stojí zkušený tým v čele se Standou Brunclíkem, který nám byl neskutečnou oporou,“ přiznali po prvním vysílání Andrea a Jakub.

Utáhnout živé hodinové vysílání není jen tak. Kromě pečlivé přípravy scénáře a dramaturgie jsou nezbytnými pomocníky i další členové štábu, jako produkce, kameramani, osvětlovači a především režisér. První vysílání Prima HODINKY měl na svých bedrech dlouholetý režisér Primy Adrian Stojkov.

„Můžete si poplácat po ramenou, myslím, že jste to zvládli se ctí,“ řekl moderátorům Andree a Jakubovi bezprostředně po skončení přenosu.

Prima HODINKA slibuje, že každý všední den odpoledne bude přinášet zajímavosti, informace, rady i tipy. A tak se stalo i v úterý. Diváci se odborně dozvěděli, jak účinně bojovat s kocovinou či jak fungují horoskopy, rovněž se vzpomínalo na první medaili ze zimní olympiády v roce 1928 a připomnělo se výročí dnes tak samozřejmé věci, jako jsou zápalky.

O zpravodajské bloky pečovala v rámci Prima HODINKY moderátorka Sandra Parmová. Divákům nabídla odpolední Zprávy, Divácké zprávy i VIP zprávy.

Prima HODINKA je pořad o moderním životním stylu, čemuž odpovídá nejen výběr mladších moderátorských tváří, ale třeba i znělky. Ty jsou minimalistické, jednoduché, zábavné a mladé. Dominují jim hodiny pastelových barev a symboly charakterizující vše, co k modernímu životu patří – mobilní technologie, televize, dopravní prostředky, restaurace, ale i příroda, bydlení, vztahy a sport.

Prima HODINKU vysílá TV Prima živě každý všední den v 16.45. Vedle Andrey Daňkové a Jakuba Štěpána tvoří moderátorské dvojice i Dominika Býmová a Gustav Hašek (vysílají dnes), dále Magdalena Wronková a Lumír Olšovský. Vedoucím projektu je Stanislav Brunclík.

Moderátoři Prima HODiINKY se představili ve VIP Zprávách

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.