Seriály a filmy

3. dubna 2015 20:00

Gabriela Gabrielová

Prima HODINKA představuje moderátorské dvojice

Nový magazín o moderním životním stylu Prima HODINKA zná své moderátory. Pořadem, který poprvé startuje 7. dubna 2015 od 16.45 h na Primě, budou provázet tři moderátorské dvojice.

Herec a režisér Lumír Olšovský (41) utvoří dvojici s Magdalenou Wronkovou (24), která dříve působila na Óčku. Jakub Štěpán (24), známý třeba z Evropy 2, bude moderovat po boku studentky DAMU Andrey Daňkové (23). Kolegyní Gustava Haška (34), který na Primě hrál v seriálu Přešlapy, bude herečka Dominika Býmová (27).

„Prima HODINKA v sobě skloubí zábavu, poučení i zajímavosti. A protože budeme magazínem o životním stylu, chtěli jsme najít i mladé tváře. A to se nám povedlo,“ říká vedoucí projektu Prima HODINKA Stanislav Brunclík.

Živé hodinové vysílání Prima HODINKY nabídne reportáže plné zajímavostí, rad i tipů a triků. Ty doplní zahraniční reportáže, rozhovory s hosty ve studiu i mimo něj a také aktuální zpravodajské vstupy.

Ty budou rozděleny do tří bloků, diváci uvidí Zprávy, Divácké zprávy i VIP zprávy. Složení stávajících moderátorů Odpoledních zpráv zůstává stejné, v prvních dvou týdnech diváci uvidí Sandru Parmovou či Moniku Leovou. Další personální složení moderátorů zpravodajství bude závislé na dramaturgických požadavcích Prima HODINKY.

Pořad bude po odvysílání v televizi ke zhlédnutí také na Prima PLAY. Vše o pořadu najdete na stránkách PRIMA HODINKA

Takto se moderátorské dvojice představily VIP Zprávám

Magdalena Wronková a Lumír Olšovský

Lumír Olšovský (41 let)

Znamení zvěrokruhu

Rak – a se zoufalým ascendentem, podle Číňanů vodní Buvol.

Vzdělání

Povšechné, herec z konzervatoře v Ostravě, režisér činoherního divadla z DAMU v Praze.

Profesní úspěchy

Zkušenosti z práce pod rukama Otomara Krejči a Petra Novotného, několik divadelních rolí v Karlíně i mimo něj, Cena Thálie, Pipinka Hugo Wágnera, několik dabingových rolí, několik režií muzikálů, které se s úspěchem hrajou.

O moderování Prima HODINKY

Trochu déjà vu v místě někdejší Prima jízdy, trochu odskok od sebezničujících myšlenek nezkrotného divadelního režiséra, zkouška odvahy a zkouška trpělivosti televizního diváka.

Kdy je mi Prima

Ve vaně nebo po úspěšném představení.

O kolegyni

Teprve se chystám svoji partnerku poznat. A to dokonale!

Co sleduji na Primě

Seriál Simpsonovi na Prima COOL.

Magdalena Wronková (24 let)

Znamení zvěrokruhu

Ryba, ale narozena 20. 3. O den později už začínají dny Berana, a občas mám určitě vlastnosti obou.

Vzdělání

VOŠ herecká.

Profesní úspěchy

V tuto chvíli mezi ně řadím asi vše, co mě doposud na cestě za mým snem potkalo. Ale nejvýznamnější pro mě budou tyto – moderování vlastního pořadu Česká Desítka na rádiu RockZone 105,9. Už 3 roky po sobě. Moderování Silvestrovské noci v hotelu Hilton v angličtině, moderování živého pořadu na TV Óčko, momentálně angažmá v divadle Bez Hranic a samozřejmě možnost moderovat a být součástí nového projektu Primy, Prima HODINKA.

O moderování Prima hodinky

Úžasná příležitost být součástí něčeho nového a kreativního. Možnost spolupráce se zajímavými lidmi. Díky pořadu se i já moc těším na to, že se dozvím něco nového, nečekaného. V mojí kariéře to znamená zatím asi největší úspěch.

Kdy je mi Prima

Nejvíc prima se cítím ve společnosti své rodiny, přátel a přítele. Ale také například na pořádném rockovém koncertě. V životě ale nejvíc záleží na tom, jakými lidmi jste obklopeni. Pokud je to někdo, kdo z vás energii jen vysává, prima se asi moc často cítit nebudete.

O kolegovi

Lumír Olšovský? Musím říct, že hned od začátku mám velkou radost, že s ním budu moct spolupracovat. Je to neuvěřitelně pozitivně nabitý člověk, a to je přesně to, co bych si od svého moderátorského parťáka přála. Mám takový pocit, že jsme naladěni na stejnou vlnu, a to je opravdu důležité pro to, abychom společně před diváky fungovali dobře a přirozeně. Lumír je samozřejmě profík a myslím si, že se od něj mohu i hodně naučit.

Co sleduji na Primě

Nelze říct, že mám nejraději jen jeden pořad. Nejvíc mě asi baví stanice Prima COOL. Ale musím přiznat, že opravdu ráda sleduju Zdeňka Pohlreicha.

Andrea Daňková a Jakub Štěpán

Andrea Daňková (23 let)

Znamení zvěrokruhu

Blíženec. A totálně to sedí.

Vzdělání

DAMU.

Profesní úspěchy

Film Osmy Jiřího Stracha a film Krásno Ondřeje Sokola. Jinak všechny hostovačky v divadlech po celé Praze.

O moderování Prima HODINKY

Skok do neznáma. Pro mě jako začínající herečku je moderování přímého přenosu podobný adrenalin jako seskok padákem, ale o to víc se na to těším.

Kdy je mi Prima

Prima se cítím skoro nonstop, mám v tomhle nekomplikovanou povahu. Ale pokud chci ten prima pocit ještě znásobit, většinou zabere čokoláda s chilli, osvědčený film nebo můj přítel. Nejlíp kombinace všeho.

O kolegovi

S Jakubem se známe už asi sedm let. A i proto jsem ráda, že bude mým parťákem právě on. Jsme oba podobně ulítlí, sourozenecky se špičkujeme a zároveň se vzájemně podržíme. Co víc si přát.

Co sleduji na Primě

Nejraději sleduji Zprávy FTV Prima a na Prima LOVE sitcom Jak jsem poznal vaši matku. Na tom jsem úplně závislá.

Jakub Štěpán (24 let)

Znamení zvěrokruhu

Váha. A platí převážně v případě, když jsem u pokladny a váhám, jestli si vzít tu či onu čokoládu. V tomto okamžiku se leckdy dostanu i do dvouminutového transu.

Vzdělání

Pražská konzervatoř, hudebně dramatický obor.

Profesní úspěchy

Už jen to, že můžu dělat uměleckou profesi a vše se mi postupně plní. Za což jsem neskutečně vděčný. Už když jsem byl malý capart, bylo jasné, kam moje kroky budou směřovat. Za úspěch mimo jiné považuju přijetí a dokončení studia na Pražské konzervatoři a děkuju všem lidem, kteří se podíleli a podílejí na výsledcích mé současné práce. Kdybych měl jmenovat některé konkrétní projekty, tak teď si hlavně užívám působení na Evropě 2. To pro mne byl dlouhodobý „tah na branku“. Na vlně E2 jsem od srpna a možnost tu být pro mě znamená víc než jen splněný sen. Z filmové a televizní tvorby je toho dost, ať už se jedná o různé „seriózní“ seriály pro ženy nebo například filmy Daleko do Nashvillu v režii Tomáše Bařiny, Školy ve mlejně od Karla Janáka, videoklip Mandrage – Šrouby a matice, dokument o kardinálu Josefu Beranovi v režii Milana Růžičky a další počiny. Dále namlouvání reklam a spotů, působení v divadlech – dříve Metro, aktuálně zájezdovka s Divadlem Starbag. Vše, co mě z této oblasti potkalo, mělo a má pro mne velký význam.

O moderování Prima HODINKY

Posun dál, nové zkušenosti, zážitky, pohoda. I když se před kamerou cítím jako ryba ve vodě, tak tím, že to budou živé přenosy, tam na nás všechny jistě čeká nejedno překvapení. Je to druh adrenalinu a vzrušení, které musíte ustát.

Kdy je mi Prima

Paradoxně v době, kdy můžu dělat tento druh práce. Ať už hrát divadlo, vysílat na Evropě 2, dabovat, moderovat, natáčet. Co víc chtít než „vytvářet hodnoty“, které vás baví a ještě za ně dostanete zaplaceno? Prima se cítím, když se vidím se svou rodinou a mohu s ní strávit nějaký čas. Tady mám oporu, jistotu a stabilní zázemí. Dále v přítomnosti přátel nebo v době, kdy prostě chci být sám a rozjímám. Vlastně zjišťuju, že prima se cítím takřka neustále.

O kolegyni

Pokud se nepletu, s Andy se známe snad sedm let. Slyšíme na sebe, snad se neurazí, ale je skvěle praštěná. Rozumí mému humoru, ví, co chce. Troufám si tvrdit, že za ty roky už oba víme, co od sebe můžeme čekat. Takže se škodolibě, mírně zákeřně, ale s kamarádskou láskou popichujeme. Navíc se navzájem podržíme, což v Prima HODINCE bude jistě potřeba. Proto jsem rád, že Andy bude mým parťákem.

Co sleduji na Primě

Když přijdu domů, tak si většinou pustím Simpsonovy, už roky mě baví Dexter, a když se chci před spaním pořádně odreagovat a zároveň u toho usnout, volím pořad Volejte věštce. To je formát, který mě fascinuje a neustále překvapuje.

Dominika Býmová a Gustav Hašek

Gustav Hašek (34 let)

Znamení zvěrokruhu

Váhy.

Vzdělání

SPŠ strojnická, VOŠ herecká.

Profesní úspěchy

Asi fakt, že mě má práce stále ještě živí a baví.

O moderování Prima HODINKY

Výrazný zlom. Zkušenosti s moderováním sice mám, ale v televizi, navíc živě, doposud ne. Je to rajcovní výzva!

Kdy je mi Prima

V poslední době se cítím nejvíc prima, když se podaří dobře udělat práci a člověk si může v klidu a nad kávou posedět na zahradě.

O kolegyni

Jsem napjatý a natěšený!

Co sleduji na Primě

Upřímně, televizi moc nesleduji, ale když ano, většinou zamrznu na Prima COOL nebo na Prima ZOOM. To jsou mé nejoblíbenější stanice.

Dominika Býmová (27 let)

Znamení zvěrokruhu

Kozoroh.

Vzdělání

Herecká VOŠ, obor činohra a moderování.

Profesní úspěchy

Mezi své velké profesní úspěchy řadím právě možnost spolupracovat na Prima HODINCE a poté hostování v Moravském divadle Olomouc, kterému vděčím za velkou hereckou i životní školu.

O moderování Prima HODINKY

Velmi si tohoto projektu vážím a doufám, že bude tak úspěšný, jako velikost entuziasmu, se kterým do něj všichni jdeme.

Kdy je mi Prima

Když vím, že mám v nabitém pracovním dni odškrtnuty všechny položky v diáři a mohu si bez výčitek pustit díl mého oblíbeného Sexu ve městě.

O kolegovi

Gustava bohužel zatím moc neznám, ale předchází ho velmi milé renomé.

Co sleduji na Primě

Hlavně program Prima ZOOM, jelikož miluju dokumenty všeho druhu, a Prima LOVE, kde běží můj oblíbený Sex ve městě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 3. 2024

Berani, dnes by se vám mohly naskytnout příležitosti k tomu, abyste veřejnosti představili svou tvůrčí práci, kterou umíte nejlépe. Může jít o vystoupení, výstavy, veletrhy nebo festivaly – cokoli, co vyžaduje velkou pozornost veřejnosti. Budete v záři reflektorů a zastíníte téměř každého. Je pravděpodobné, že to bude velká zábava. Rozhodně by to mělo posílit vaše ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.