Prima LOVE již pošesté přichází se sportovním dnem pro celou rodinu. Přijďte se bavit na Letnou 21. srpna

Pro všechny milovníky pohybu přichází televizní kanál Prima LOVE již pošesté s tradiční sportovní akcí plnou endorfinů, zábavy, ale také celebrit. Sportovně společenské události to letos nemají lehké, vy se ale můžete zúčastnit té nejlepší. Užijte si ji s rodinou, přáteli, spoluběžci a také psími miláčky. V rámci AMIX Prima Run se totiž bude bavit celá rodina.

Již 21. srpna se na pražské Letné odehraje VI. ročník sportovního dne pro celou rodinu AMIX Prima Run. Pod záštitou televizního programu Prima LOVE se na trať vydají profíci i amatérští běžci, zamilované páry, maminky s kočárky, děti i pejsci se svými páníčky. Pokud si netroufáte na běh pro dospělé, registrujte se s dětmi na Primáčkův dětský běh. Kromě skvělé rodinné zábavy si můžete užít blízkosti tváří televize Prima.

Běžet můžete hned v několika kategoriích, které najdete na www.amixprimarun.cza nejen to.

10 důvodů, proč sportovní událost AMIX Prima Run rozhodně nevynechat:

  1. Běh je dlouhodobě považován za nejlepší kardio, takže se správnou rozcvičkou, kterou na letošním AMIX Prima Runu povede boxer Zdeněk Chládek, a po následném strečinku vykonáte něco prospěšného pro své zdraví.
  2. Díky titulárnímu partneru AMIX Prima Runu, společnosti AMIX Nutrition, přímo na místě zjistíte, jak správně spalovat tuky i co stojí za úspěchy mnoha sportovců.
  3. Setkáte se s celebritami televize Prima, nejen zprávařskými esy, jakými jsou například Eva Perkausová či Roman Šebrle, ale také s herečkami ze seriálu Slunečná. Jmenujme Terezu Brodskou, Barboru Jánovou, Reginu Řandovou, Evu Decastelo.
  4. Běžecký boom je součástí našich životů už cca 5 let a v zásadě neexistuje nikdo, kdo by neběhal. Dobrou zprávou je, že trať můžete klidně ujít – a do cíle dorazíte přesně na zahájení koncertu Václava Noida Bárty.
  5. Kromě rodičů, kamarádek, dětí, s sebou můžete vzít také svého psího mazlíčka. A i když si o něm myslíte, že je nevychovaný a takovou akci by nezvládl, nebojte se. Na místě předvedou, co dokážou, asistenční psi ze spolku Helppes a třeba i vašemu rozmazlenému pejskovi prozradí, jak se správně chovat za všech okolností.
  6. Naučíte se něco o třídění odpadů. Partnerem akce je dlouhodobě společnost FCC, která dbá na to, aby na místech, kde žijeme, hýbeme se a sportujeme, bylo vždy čisto a příjemně.
  7. Covidové kilogramy si neseme každý, v průměru asi pět. Což znamená, že každý pohyb je cestou k vysněné váze. Zvedněte se z gauče a vydejte se na čerstvý vzduch, dokud jsou podmínky ideální.
  8. Dozvíte se také něco o pitném režimu, v cíli na vás bude čekat minerální voda Bílinská kyselka. Proč minerálka? Protože po sportu je třeba doplnit minerály a dostat tělo zpět do rovnováhy. Což s minerální vodou zvládnete rychleji.
  9. Díky euforii ostatních běžců konečně zjistíte, co na běhu všichni vidí. Nelze to popsat, první běh musíte prožít.
  10. Po roce, kdy se nesmělo téměř nic, je skvělé vědět, že je možné téměř vše. Přijďte se bavit, sportovat, seznámit se s hvězdami z televizní obrazovky – zkrátka si užít ideální den, za který vám vaše zdraví poděkuje. Protože jak tvrdí klasik, jeden uběhnutý kilometr je půl roku života navíc. Takže tenhle vklad se rozhodně vyplatí!

Primáčkův dětský běh inspiruje a vítězem se v jeho průběhu stává každý

„Je prima, že se po delší době zase můžeme postavit na start závodu, věnovat se svému zdraví. Máme konečně příležitost zorganizovat běh a užít si příjemný den na Letné. Těšíme se na všechny, kteří si chtějí aktivně zaběhat nebo si jen tak užít fajn odpoledne s přáteli. Také letos mohou ti nejmenší běžci závodit v Primáčkově dětském běhu na trase dlouhé 300–1 000 m. Sportovci všech kategorií se mohou těšit také na skvělou zábavu. Tu zajistí tváře oblíbeného seriálu Slunečná, které dorazí podpořit všechny závodníky se svým Slunečným autobusem a postarají se o doprovodný program,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima.

Primáčkův dětský běh je závodem na čas, který je rozdělen podle věkových kategorií. Kromě toho všechny čeká bohatý doprovodný program. Mimo jiné se budete moci seznámit s aktivitami neziskové organizace Helppes, která už dvacet let předává vycvičené psy do užívání lidem, kteří potřebují podporu. Psí asistenti z Helppes poskytují lidem s handicapem nezávislost, úctu, zlepšení zdraví a vztahů v rodinách. Kromě toho všeho získáte informace od týmu dopravní bezpečnosti.

Profi příprava se sportovními přípravky Amix™

Pro dospělé závodníky bude připravena tradiční trať o délce 5 km. Jestliže máte o své kondici nějaké pochybnosti, nemusíte se bát toho, že byste start přepálili. S přípravou můžete začít už v předstihu. Titulární partner se právě o výkon a zdraví všech sportovců dlouhodobě stará. Amix™Nutrition, jedna z největších českých sportovních značek, nabízí komplexní portfolio prémiových výživových doplňků, které podporují zdravý životní styl a pomáhají dosáhnout těch nejlepších sportovních výkonů. „Dlouhodobě se s velkým úspěchem věnujeme neustálému vývoji toho nejefektivnějšího složení produktů s použitím nejmodernějších technologií při zpracování výživových doplňků pro všechny sportovce. Díky vlastní kompletní výrobní technologii dokážeme pečlivě kontrolovat kvalitu použitých surovin od nákupu, skladování, až po konečné zpracování. Proto si tolik za našimi produkty stojíme. Snaha stále se zdokonalovat, přinášet na trh nové inovativní produkty a uspokojovat i nejnáročnější sportovce z olympijských řad pomohla značce Amix™Nutrition stát se jednou z nejuznávanějších výrobních firem v oblasti sportovní výživy. Díky rychlému růstu se dostala na špičku v prodeji v celé Evropské unii i v řadě zemí třetího světa. Amix™Nutrition je určen pro rekreační i profesionální sportovce, jejichž cílem je zdravý životní styl, neustálá touha dosáhnout lepších výsledků, a jednoduše pro ty, kteří požadují maximální kvalitu a efektivitu. Aktivní den je tím, co po době, kdy jsme se moc hýbat nemohli, všichni potřebujeme, takže se těšíme na viděnou. Každý, kdo dorazí, je už dnes pro nás vítězem,“ vysvětluje Ondřej Čečetka, marketingový manažer ze společnosti AMIX.

Jak na registraci?

Komu na trati ukážete záda? Kdo je ukáže vám? A není to vlastně jedno? O zábavu jde především, tak dorazte. Stačí se zaregistrovat na www.amixprimarun.cz, a pokud nevíte, jestli vám to vyjde, registraci je možné koupit i v den závodu. Pro páry stojí 560 Kč, pro jednotlivce 300 Kč, pro ty nejmenší 100 Kč a jednotlivec v doprovodu pejska zaplatí startovné 360 Kč.

Ochutnávka produktů Meggle

Součástí akce AMIX Prima RUN bude také ochutnávka produktů Meggle. Speciálně produktové řady Cottage Cheese. Návštěvníci budou moci ochutnat následující varianty: klasický bílý, light se sníženým obsahem tuku, pažitkový, pro milovníky pikantních chutí také variantu s chilli dále pak příchuť Olivy, rajčata a bazalka. Lidé kteří trpí intolerancí na mléčnou laktózu budou moci ochutnat bílý bezlaktózový cottage (obsah laktózy max. 0,01g ve 100g).

Warm up před samotným AMIX Prima Run, neboli rozcvičku povede Zdeněk Chládek, který za sebou má více než 370 zápasů, účastnil se mimo jiné Olympijských her v Londýně, je dlouholetým nejúspěšnějším boxerským reprezentantem České republiky. Rozpohybujte se s ním a doběhněte si pro své další vítězství.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.