Prima love mění barvu a styl!

Televize Prima zahajuje nové podzimní schéma, ale to nejsou jediné novinky. Prima love bude procházet také změnou. Trochu se nám vybarví a její orientace už nebude tak jednoznačná...

Prima love mění barvu. Z holčičí růžové na fialovou. Co to znamená? Prima love rozšiřuje své publikum. Muži už se nemusí vyhýbat sledování Primy love, naopak. Ty nejlepší detektivní seriály najdete právě tady, stejně jako nejzábavnější reality show.

To potvrzuje i programový ředitel FTV Prima Petr Vladyka:

„Prima love je kanál pro každého, kdo v současnosti nenachází na obrazovce svou porci dobré zábavy, kterou by si chtěl vychutnat společně se svými nejbližšími. Prima love bude každý den přinášet dobře namíchaný mix napětí, detektivek, emocí i reality show, a nabídne tak kvalitní alternativu tradičních kanálů,“ říká o proměně Prima love programový ředitel FTV Prima Petr Vladyka.

Na konci srpna pro vás také připravujeme nové webové stránky!

Veškeré podzimní novinky na Prima love najdete v tomto článku

A co vás na podzim ve zkratce čeká? Podívejte se na zábavné ukázky, které vybírají z toho nejlepšího!

Krimi na Love

Na podzim si nenechte ujít novou sérii Sběratelů kostí, nový seriál Sherlock Holmes: jak prosté a novou řadu Castle na zabití.

Seriály a reality show

Sex ve městě samozřejmě nesmí chybět, stejně jako Muži na stromech, Chirurgové , ale i lechtivý Tajný deník call girl, který se ptá na to, jestli je možné zažívat partnerskou lásku i s takovým nevšedním povoláním. I mezi reality show máme pár nováčků. Třeba neděli si můžete přiostřit s Gigoly!

VyVolení budou i na Love

Reality show VyVolení, hlavně jejich denní rekapitulaci, si můžete užít každý den kromě neděle právě na Prima love.

Božské dorty od Markéty

Markéta bude nově péct i se svou kamarádkou a dcerou a předvede nové recepty na dorty, které si můžete vytvořit i vy!

A to není všechno! Těšte se na podzim s Primou love!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.