Prima LOVE slaví jedenácté narozeniny. Dostane oslavu narozenin, ale i seriálový hit

Kanál Prima LOVE již tradičně slaví na Mezinárodní den žen (8. března) své narozeniny. Lásku, Osudy, Vztahy a Emoce přináší na obrazovkách i mimo ně už jedenáct let.

Třetí nejstarší tematický kanál skupiny Prima si pro své divačky připravil k oslavě narozenin oblíbený seriálový hit Zoufalé manželky. Po dvouleté pauze se zároveň chystá oslavit své narozeniny na eventu DERMACOL LOVE DAY. Ten se počtvrté uskuteční na 1. máje v pražské Grébovce.

„Jsme rádi, že Prima LOVE i po jedenácti letech baví české divačky. K letošním narozeninám jim nadělíme velmi známý a úspěšný seriál Zoufalé manželky, který je přenese na bohaté americké předměstí. Věříme, že s nimi stráví příjemné jarní večery,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Zmíněný seriál Zoufalé manželky vystřídá na obrazovkách 11. března historickou ságu Tudorovci, kterou kanál nabízel od začátku února. Bílé plaňkové ploty, perfektně upravené dvorky a výstavní domky na bohatém americkém předměstí skrývají mnohdy pohnuté osudy. Být slušně postavenou ženou v domácnosti v téhle čtvrti totiž není taková výhra, jak by se mohlo zdát. A ani předražené šaty, brunche s kamarádkami, honosné párty a příjemní sexy muži nezmění to, že tyhle ženy jsou tu zkrátka často zoufalé.

Prima LOVE je historicky třetím kanálem Primy. Jméno kanálu LOVE vzniklo ze zkratky vytvořené slovy: Láska, Osudy, Vztahy, Emoce. Kanál byl v době svého vzniku zaměřen na všechny ženy, které se chtějí bavit při sledování těch nejlepších seriálů, pořadů a filmů, a to v časech, které jsou pro ně co nejkomfortnější.

DERMACOL LOVE DAY 2022

Kanál Prima LOVE se letos opět chystá narozeniny oslavit na eventu DERMACOL LOVE DAY, který se bude po dvouleté pauze konat tradičně 1. máje. Pražská Grébovka se znovu promění v ten nejzamilovanější prostor se spoustou aktivit v duchu lásky, krásy a zábavy. Návštěvníci si budou moci užít den plný hýčkání za doprovodu svých drahých poloviček i těch nejmenších. Těšit se mohou samozřejmě na známé tváře televize Prima v čele s moderátory Evou Hecko Perkausovou a Petrem Vágnerem. Již čtvrtý ročník této oblíbené akce pořádá primácká agentura Solootions.

„Těší nás, že letos eventovou sezonu opět zahájíme jednou z našich již tradičních akcí, která vždy přilákala tisíce návštěvníků. Doufáme, že nádherné prostředí a jedinečný program připravený pro všechny cílové skupiny opět nabídne všem účastníkům neopakovatelný zážitek z toho nejzamilovanějšího dne v roce,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a agentury Solootions.

Dara Rolins, workshopy nebo přehlídky

V programu, který se letos rozšíří i do spodní části Havlíčkových sadů, kde bude druhé pódium, nebudou chybět koncerty, mimo jiné třeba Dary Rolins, ale ani módní přehlídky, workshopy, zkrášlovací procedury nebo různé tipy poradenství nejen pro ženy. Připravena bude i velká interaktivní zóna Prima LOVE plná nejrůznějších aktivit. V rámci kontinuální spolupráce proběhnou na místě prostřednictvím projektu Prima SVĚT i workshopy a charitativní tombola nadace BeCharity, jejichž výtěžek poputuje na dobrou věc.

„Všechny návštěvníky srdečně zveme na další ročník DERMACOL LOVE DAY do pražské Grébovky. Pro dámy máme v plánu krásné líčení, například ikonickou neslíbatelnou rtěnkou 16H Lip Colour, která je na 1. máje k polibkům pod kvetoucí strom tou nejlepší volbou. Děti rozveselíme barevnými pudry na vlasy a pro ty trochu zralejší je přichystané lakování nehtů novými trendy barvičkami, pleťové poradenství a prezentace nových parfémů. V rámci akce pokřtíme další produkt z edice LOVE DAY – po parfému, který je od uvedení na trh před dvěma lety naším nejprodávanějším, jsme tentokrát připravili sprchový krém se stejnou vůní,“ uvádí Věra Komárová, ředitelka a spolumajitelka rodinné firmy Dermacol.

Glanc a Kondice

Jako mediální partner akce nemůže chybět oblíbený časopis Glanc. Ten ve spolupráci se značkou E.daniely návštěvníkům nabídne módní show na hlavní stagi a módní poradenství na svém stánku. Na stánku Kondice poradí trenérka a výživová poradkyně Alena Vídeňská, jaké cviky zabírají na problematické ženské partie – a rovnou nabídne možnost si zacvičit. Řešit bude i populární přerušovaný půst: pro koho se hodí, a pro koho ne? K dispozici bude i pro všechny otázky návštěvníků ohledně zdravého životního stylu. Klidnější program s tradičními workshopy origami nebo jarními omalovánkami pro malé i velké bude připraven na stánku časopisu Kreativ. Zasloužený odpočinek pak všem dopřeje chill out zóna Glanc a Kreativ.

Dospělým návštěvníkům akce bude představena také laboratoř Světa bez kouře, která se s využitím moderních technologií zaměřuje na osvětu o škodlivosti cigaretového kouře. Průvodcem laboratoří je virtuální popularizátor vědy profesor Dohořel. V laboratoři bude možné vyzkoušet si brýle s virtuální realitou a interaktivním kvízem.

Vstup na DERMACOL LOVE DAY je jako vždy zdarma pro všechny návštěvníky. Opět si však mohou zakoupit speciální tašku Dermacol, díky které se mohou nechat nalíčit, nechat si nala- kovat nehty, a navíc si odnést dárky v minimální hodnotě 600 Kč! Tašku je možné zakoupit od 8. března přes GoOut, Ticketportal nebo Slevomat.

Akce se koná pod záštitou starostky MČ Praha 2, Ing. Alexandry Udženija

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.