Prima natáčí Opilý kuře s Janem Dolanským a Jakubem Prachařem!

Televize Prima natáčí nový seriál s názvem Opilý kuře. V hlavní roli se představí Jan Dolanský a Jakub Prachař. Další hlavní roli v seriálu má gastronomie a jídlo jako takové.

Seriál diváky zavede do pěti prostředí, která jsou metaforou pěti snů, pěti přístupů k životu. Mají jinou chuť, vůni, jinou barvu, žijí v nich jiní lidé. Pět světů, s nimiž budou v seriálu hlavní hrdinové, ale i diváci konfrontováni.

Seriál se odehrává v gastronomickém prostředí. Dvojice kamarádů – kuchaři Mike (Jakub Prachař) a Burák (Jan Dolanský) – se vydává do městečka Janovy Lázně, aby tu provozovala zděděnou hospodu. Táhne s sebou zátěž ze své minulosti v podobě pobytu ve vězení a také nařízený dohled probačního pracovníka. Na místě zjistí, že hospoda je ruina, v níž se rozhodně nedá ani točit pivo, natož pak vařit. Navíc je tu hned přivítá konkurence. Kromě již zmíněného Jana Dolanského a Jakuba Prachaře diváci uvidí Kristýnu Leichtovou, Petra Štěpánka, Josefa Poláška, Simonu Babčákovou, Michala Suchánka, Lenku Krobotovou, Lindu Rybovou a celou řadu předních českých herců.

„Opilým kuřetem chceme navázat na naši úspěšnou seriálovou tvorbu. I tentokrát nabídneme divákům zajímavé prostředí, zábavu a celou plejádu špičkových herců. V tomto případě sázíme také na gastronomii, která je s Primou spjatá již dlouhou dobu. Pomyslnou nadstavbou seriálu je právě vaření,“ přibližuje seriálovou novinku Marek Singer, generální ředitel FTV Prima.

V souladu s novým projektem Primy jsou i nové identy, které diváci uvidí na obrazovkách již v neděli 6. 12. a které představují nový seriál Opilé kuře a jeho dva hlavní protagonisty. Koncept vznikl in house pod vedením kreativního ředitele Michala Paciny.

„Čistá grafika a jednoduché scénky s oběma herci podporují tonalitu a zaměření nového formátu, zároveň však komunikují hodnoty televize Prima: zábavu, otevřenost, modernost. Jakub Prachař i Jan Dolanský nám znovu připomínají, že je Prima být spolu. Vizuálně pracujeme s logikou jídelního menu: otevíráme „knihu“, hrajeme si s interakcí mezi levou a pravou stranou, a navazujeme tak na grafické členění staničního loga, které rovněž funguje na principu ohybu, zlomu, skládání,“ popisuje novou televizní grafiku Michal Pacina.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.