Prima Trefa startuje novou sezónu! Přináší stovky otázek, nové tváře a spoustu zábavy

Prima Trefa je zpět! Oblíbená vědomostní hra skupiny Prima a Adveri propojující televizi s mobilní aplikací se po krátké přestávce vrací. V aplikaci, která je zcela zdarma, na diváky čekají stovky nových video otázek nejen ze světa filmu a TV pořadů, ale i hvězdy televize Prima a atraktivní ceny. Hrou diváky provedou oblíbené tváře Eva Perkausová, Libor Bouček, Jakub Kotek a nově i Eva Burešová, Jan Šťastný, Natálie Halouzková, Láďa Hruška, Pepa Libický nebo Josef

Vědomostní otázky, hodnotné ceny, spousta zábavy! A to vše zcela zdarma! Jedinečná aplikace propojující televizní vysílání s mobilním telefonem Prima Trefa je zpět. Stačí, aby si divák aplikaci či její aktualizaci stáhl, sledoval televizní vysílání stanic skupiny Prima a v momentě, kdy ve vysílání uvidí zlatý žeton, začal soutěžit v mobilu. Správnými odpověďmi na kvízové otázky vyhrává hráč zlaté žetony. Cílem je získat nejvyšší možný počet žetonů, které mu pak umožní zúčastnit se „online finále“ pořadu. V něm se soutěží každý týden o atraktivní ceny. První kolo startuje v úterý 6. dubna odpoledne a vyvrcholí v online finále v pondělí 12. dubna večer.

Prima Trefa už zase jede!

„Zájem o hru v první vlně předčil naše očekávání. Hráči odehráli bezmála 5,5 milionu her a rozdali jsme ceny za několik milionů korun. Kolem hry se vybudovala komunita statisíců fanoušků, kteří každý den sledovali vysílání, aby jim neuniklo jediné soutěžní kolo. Nyní spouštíme novou verzi aplikace, která bude pro každého hráče uživatelsky ještě příjemnější,“ říká provozní ředitel skupiny Prima Vladimír Pořízek.

„Během technologické přestávky jsme pracovali na optimalizaci aplikace tak, aby byla méně náročná na typ a paměť mobilních telefonů. Díky této úpravě si Prima Trefu můžou zahrát i uživatelé na mobilních telefonech s operační pamětí 2 GB a vyšší,“ vysvětluje Pavel Kohout z vývojářské firmy Adveri a připomíná princip propojení hry s televizní obrazovkou. „Hra začíná tím, že se na TV obrazovce v určitý čas objeví herní žeton. Ten signalizuje okamžik, kdy divák může spustit aplikaci a soutěžit. Hra divákovi ,namixujeʽ soutěžní otázky šité na míru, odpovědi jsou už ale na něm. Uživatel může chytit jednou denně extra žeton i přímo v aplikaci, kdykoli bude chtít. Nejde jen o zábavu, i když ta by měla být to hlavní. Na rozdíl od většiny mobilních her může divák navíc vyhrát skvělé ceny.“

Nová sezona s novými tvářemi a novými otázkami

Nová sezóna hry Prima Trefa přináší nové otázky i nové tváře. Moderátor pořadu Máme rádi Česko Libor Bouček bude pokládat otázky týkající se naší vlasti. Hudební a filmové kvízy si vzal pod křídla Jakub Kotek. Otázky spojené s poznáním i s televizní stanicí Prima ZOOM natočil Jan Šťastný. Eva Burešová se bude ptát na vědomosti ze světa seriálu Slunečná a Natálie Halouzková z prostředí seriálu Sestřičky. Nově se do Prima Trefy zapojili také Roman Šebrle se sportovními otázkami, Josef Vrtal s auto-moto a kvízy z oblasti hobby, zahrady nebo Receptáře připravili Láďa Hruška a Pepa Libický. „Prima Trefa nabízí možnost vyhrát spoustu hodnotných cen, a nemusíte přitom nic tvořit nebo vymýšlet. Stačí odpovídat v aplikaci v telefonu, který používáme všichni dnes a denně,“ říká moderátorka Eva Perkausová, která pro diváky natočila také sérii nových otázek.

Televize Prima vždy v pondělí odvysílá pořad Prima Trefa, ve kterém diváci uvidí průběh „online finále“ z mobilní aplikace, předání výhry výherci i rady a tipy, jak hrát a vyhrát. Kromě televizních žetonů můžou hráči chytat i extra žetony přímo v aplikaci, stačí správně odpovědět na čtyři kvízové otázky. Ať už diváci odpoví špatně, nebo správně, čeká je na konci bonusová minihra, ve které si můžou vytočit hodnotné ceny, poukazy, slevy a další výhody.

V prvním kole nové sezóny Prima Trefy mohou diváci hrát o poukazy na luxusní dámské doplňky v hodnotě deseti tisíc korun. V minihrách je pak pro hráče připravena kosmetika nebo spodní prádlo.

Kompletní informace, včetně herního řádu soutěže, jsou k dispozici na www.primatrefa.cz.

Nezapomeňte se podívat také na Facebook Prima Trefa a sledujte také Instagram Prima Trefa.

Sdílejte článek
Štítky Prima Trefa

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.