Případ Casey: Poznejte zfilmovaný příběh nejnenáviděnější matky v USA

Rok 2008 zatřásl s americkou společností velice výrazně. Amerika žila vraždou malé holčičky Casey Anthony. A její matka se rázem stala nejnenáviděnější osobou ve Spojených státech. Podívejte se na zfilmovaný příběh už v sobotu na Prima LOVE ve 20.00.

Jakákoliv společnost na světě vnímá velice citlivě smrt malého dítěte. Veškeré státní složky se snaží dopátrat příčiny smrti za každou cenu, společenský tlak je obrovský. I to byl případ malé Caylee, která byla několik měsíců pohřešovaná, až ji policie našla mrtvou v lese nedaleko domu, kde se svými rodiči bydlela. To už byla Amerika na nohou. Ani to však nepomohlo najít nebo odsoudit vraha.

Nejhorší matka

Všechny prvotní důkazy směřovaly k tomu, že vrahem bude jeden z rodičů, přesněji matka. Americká média na ni v podstatě pořádala hon. Domněnky společnosti a médií se potvrdily jako pravdivé, z vraždy vlastní dcery byla obviněna její matka.

Podle obžaloby měla Casey Anthony, matka malé Caylee, v roce 2008 zalepit své dceři ústa lepicí páskou, protože se dítě nechtělo ztišit. To se podle soudce Belvina Perryho mohlo páskou přes ústa udusit. Tělo mrtvé dcerky pak měla matka pohodit v nedalekém lese.

Vražedkyni by při shledání viny hrozil trest k smrti. Svědectví více než stovky lidí a na čtyři sta jednotlivých důkazů přesvědčily porotu k vyslovení verdiktu „nevinna”.

Veřejnost proti matce tehdy dost obrátily zprávy, které mluvily o tom, že v době pohřešování své dcery byla několikrát spatřena v nočních klubech, a dokonce se nechala tetovat.

Po osmi letech se ale v médiích Cayse Anthony nechala slyšet, že ona spí klidně. Mluví také o tom, že byla odsouzena společností daleko dřív, než byl slyšet rozsudek v soudní síni.

Sledujte zfilmovaný Případ Casey na Prima LOVE ve 20.15 už tuto sobotu.

Sdílejte článek
Štítky matka

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.