Případ Pelikán: Julie Roberts se tentokrát usmívat nebude...

Nedělní večer s Prima love nám tak trochu zavaří hlavy. Budeme muset přemýšlet a odkrývat svět korporace, která není jen mužským světem. Julie Roberts je toho příkladem. Společnost jí bude dělat oscarový Denzel Washington ve filmu Případ Pelikán.

Byly to časy, kdy ještě Julie Roberts nevydělávala za jeden film dvacet milionů dolarů. Nosila blonďaté vlasy a horko těžko se dostávala ze škatulky prostitutky z Pretty woman. Byla hollywoodskou hvězdou, přesto jí něco chybělo. Denzel Washington, skvělý herec, jenž se objevil v několika dramatech, jí pomohl získat roli ve filmu Operace Pelikán. Julie byla mladá, ale uvěřitelná jako bojovnice za lidská práva... O tom se můžete přesvědčit sami.

Odkrývání nebezpečných souvislostí

Nejvyšší soudci jsou ve Spojených státech jmenováni do svých funkcí na doživotí. Má se tak předejít korupci a ovlivňování. Soudci se rázem stávají významnými osobnostmi celé americké společnosti. Pro bohatou firmu však není nic snazšího, než najmout atentátníka a nechat několik neúplatných soudců zavraždit.

Julie hraje studentku práv, která chodí se svým učitelem. Mladá dívka během několika dnů sepíše odvážnou teorii o atentátu na dva soudce a jeho původcích. Jak se zdá, do případu jsou zapletená nejvyšší politická místa. Krátce poté, co se verze spiknutí dostane do rukou FBI, zahyne její milenec a ona sama několikrát vyvázne ze smrtelného nebezpečí jen díky šťastné náhodě. Zoufalá dívka se spojí s vynikajícím novinářem Grayem Granthanem, pracujícím pro přední americký list. Společně se pak pouštějí do smrtelně nebezpečného pátrání...

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.