Proč není Shemar Moore z Myšlenek zločince zamilovaný?

Sexy herec z Myšlenek zločince, jenž jedenáct let hrál Dereka Morgana v úspěšném seriálu, nemůže už dlouho najít ženu svých snů. Ačkoliv to jednu dobu vypadalo nadějně. Co mu v tom brání?

Co uvidíte v pondělí ve 20.15 na Prima LOVE?

Bývalá agentka speciálního týmu FBI Prentissová, která nyní pracuje pro Interpol, už dlouho pronásleduje sériového vraha-napodobitele. Když zjistí, že vrah zaútočil v New Yorku, požádá o spolupráci Aarona Hotchnera…

Sledujte další díl na Prima LOVE už v pondělí ve 20.15!

Proč se Shemar Moore nezamiloval?

Herec Shemar Moore patří zaručeně mezi ty největší krasavce na televizních obrazovkách. On sám si na svém vzhledu dává záležet a pro dokonalé tělo tvrdě pracuje. Jeho fitness plán, který jsme vám nedávno představili, zahrnuje disciplínu, posilování s těžkými váhami, ale i venkovní aktivity jako například cyklistika.

Aby se člověk mohl zamilovat, potřebuje na to i trochu času na svůj osobní život. A ten Moorovi zaručeně chybí. Když v roce 2016 odcházel ze seriálu Myšlenek zločince, kromě potřeby se dál rozvíjet se zmínil i o tom, že chce mít čas na osobní život. "V životě potřebuji harmonii, ačkoliv miluji to, co dělám. Chci ale také mít čas na to venčit své psy, jezdit na dovolenou, oženit se a mít děti," vyjádřil přání o své budoucnosti. To se mu zatím viditelně nepovedlo. Během jedenácti let na place Myšlenek zločince, kde pracoval deset měsíců v roce klidně i šestnáct hodin denně, měl vážný vztah naposledy v roce 2015 s profesionální fotbalistkou Shawnou Gordon.

Po odchodu z Myšlenek zločince však nastoupil do dalšího krimiseriálu, který je celý postavený jen na něm. A jelikož to není přímo konverzační komedie, ale příběh o členovi speciálně vycvičené jednotky S.W.A.T, čas na osobní život šel viditelně zase stranou. Naděje mu ale nechybí.

O JEHO HLAVNÍ ROLI V SERIÁLU SE MŮŽETE VÍCE DOZVĚDĚT TADY

"Moje babička mi jednou řekla, že se na mě jednou některá usměje, když to budu nejméně čekat," tvrdí herec.

Sledujte ho na Prima LOVE ve 20.15 Myšlenky zločince.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2023

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.