Programový ředitel představuje: 5 největších hitů podzimu 2018 na Primě a další novinky!

Televize Prima ve čtvrtek slavnostně představila, na co se diváci mohou těšit na podzim. Programový ředitel Primy Roman Mrázek slibuje zábavu pro celou rodinu, show velkolepých rozměrů, ale i novou porci gastronomie. Poslechněte si ho a těšte se spolu s námi na září!

Nadcházející podzim bude na Primě velkolepý! Novinka Krejzovi bude vyprávět příběhy jedné netradiční rodinky. O velkou zábavu se postarají také Tátové na tahu, kteří se ve svých rodinách ujali péče o děti, aby se maminky mohly věnovat kariéře. Na obrazovky se také vrací s premiérovými díly programová stálice, seriál Modrý kód.

Kromě rodinných dramat a peripetií nabídne Prima také show velkolepých rozměrů 1 PROTI VŠEM s moderátorskými špičkami Leošem Marešem a Liborem Boučkem, na obrazovky se vrací velkolepá show Česko Slovensko má talent.

5 hitů podzimního primetimu a další novinky na Primě představuje Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima:

Diváci nepřijdou ale ani o stálice, jakými jsou Modrý kód, Prostřeno! nebo premiérové díly Ano, šéfe!, na které později naváže nový pořad Ano, šéfová!.

A zajímavostí k podzimnímu programu na Primě je ještě více:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.