Programový ředitel představuje: 5 největších hitů podzimu 2018 na Primě a další novinky!

Televize Prima ve čtvrtek slavnostně představila, na co se diváci mohou těšit na podzim. Programový ředitel Primy Roman Mrázek slibuje zábavu pro celou rodinu, show velkolepých rozměrů, ale i novou porci gastronomie. Poslechněte si ho a těšte se spolu s námi na září!

Nadcházející podzim bude na Primě velkolepý! Novinka Krejzovi bude vyprávět příběhy jedné netradiční rodinky. O velkou zábavu se postarají také Tátové na tahu, kteří se ve svých rodinách ujali péče o děti, aby se maminky mohly věnovat kariéře. Na obrazovky se také vrací s premiérovými díly programová stálice, seriál Modrý kód.

Kromě rodinných dramat a peripetií nabídne Prima také show velkolepých rozměrů 1 PROTI VŠEM s moderátorskými špičkami Leošem Marešem a Liborem Boučkem, na obrazovky se vrací velkolepá show Česko Slovensko má talent.

5 hitů podzimního primetimu a další novinky na Primě představuje Roman Mrázek, programový ředitel FTV Prima:

Diváci nepřijdou ale ani o stálice, jakými jsou Modrý kód, Prostřeno! nebo premiérové díly Ano, šéfe!, na které později naváže nový pořad Ano, šéfová!.

A zajímavostí k podzimnímu programu na Primě je ještě více:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.