Seriály a filmy

28. června 2017 14:31

Gabriela Gabrielová

Prokletí Midasovy skříňky prolomeno!

Připravte se na kombinaci „jonesovky“ a „verneovky“ v britském balení s neokoukaným Velšanem v hlavní roli a s podtitulem: Výprava odvážného hrdiny do fantastické říše plné záhad a černé magie. Po náročném týdnu a pro odreagování s rodinou ideální volba.

Život sedmnáctiletého Mariaha se obrátí vzhůru nohama poté, co jeho rodiče zmizí a mladší bratr je unesen. Mariah se spolu s tajemným kapitánem Willem Charitem (Michael Sheen) vydává po stopách své ztracené rodiny, které ho zavedou až do tajemného honosného hotelu Princ Regent. Hotel se nachází na malém odlehlém ostrůvku, kde naši společníci objeví skrytou říši příšer unášejících děti, smrtící tajemství i dávno ztracený, mocný artefakt. Midasova skříňka může člověku přinést nesmírné bohatství, ale zároveň i zničující nadpřirozené schopnosti. Mariah musí nejen zjistit pravdu o zmizení své rodiny, ale také zabránit tomu, aby skříňka nepadla do nesprávných rukou.

Příjemné rodinné fantasy, které skvěle zabaví děti a dospělím poslouží jako prima kulisa k večerní skleničce vína. Z herců si asi nejvíce vychutnáte výkon Sama Neila (doktor Alan Grant z Jurského parku), který tady stvárnil hlavní zápornou postavu a zahrál ji tak dokonale, že mu budete málem fandit.

V hlavní ženské roli se zase objeví herečka, kterou možná velmi dobře znáte – Královna Sedmi království, Cersei Lannister (fanoušci ságy Hra o trůny již vědí). Vůbec bychom se ale nedivili, kdybyste ji tu nepoznali.

Neošizený rozpočet, pěkná výprava i hudba a šarm herců vám zpříjemní sobotní večer. Dívejte se ve 20.15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.