Protiklady táhnou!

Prima kino o tomto víkendu ukáže hlavní postavy v humorných i děsivých protikladech.

V pátek se budete moci setkat s Policajtem ze školky. Drsňák Arnold Schwarzenegger nastoupí jako vychovatel do předškolního zařízení plného rozverných dětí a hádejte, kdo nad kým získá převahu! Po úsměvném příběhu s šikovnými dětskými hrdiny nastane čas pro opravdové chlapské měření sil, a to rovnou na ledu. Ve sportovní komedii Mystery, Aljaška se s bruslemi na nohou zaskví Russell Crowe.

I v sobotu otevřeme večerní program zajímavým protikladem. Ani dalšího tvrdého představitele akčních filmů Vina Diesela totiž neobešel filmařský šprým – obsazení do často nezáviděníhodné, ale úsměvné role – ochránce pěti špuntů. V komedii Dudlíkátor se Vin coby ostřílený mariňák musí postarat o nezbedný houf dětí. A bude to pořádná fuška! Následující akční film Clementine pak uvrhne hlavního hrdinu – policistu Kima do nelehké situace, bude donucen vydělávat si jako bojovník v nelegálních zápasech. Odmítnutí by bylo hodně bolestné – znamenalo by smrt jeho dcery.

Nedělní večer vás možná roztančí. Název filmu Let´s Dance k tomu sám vybízí. Nepůjde však jen o dokonalé pohybové kreace podložené hudbou rozdílných žánrů, ale také, a možná hlavně, o lásku. Prima kino se s vámi na závěr týdne rozloučí premiérovým velkofilmem Alexandr Veliký. Úchvatné bojové scény, historické kostýmy a pochopitelně skvělé výkony hereckých hvězd, jako jsou Colin Farell a Angelina Jolie, vás doslova vtáhnou do napínavého starověkého dobrodružství.

Pátek 1.2.

20:15 - Policajt ze školky

Arnold Schwarzenegger pronásleduje překupníka drog a vraha Cullena Crispa. Aby ho našel, musí nastoupit jako vychovatel do mateřské školy, kterou navštěvuje zločincův syn... Americká akční komedie (1990). Dále hrají L. Huntová, P. Reedová, P. A. Millerová a další. Režie I. Reitman (107 min)

23:35 - Mystery, Aljaška

Russell Crowe žije na Aljašce v zapadlé vesnici jménem Mystery, kde se snad všichni muži rodí už s bruslemi na nohou. Nejdůležitější místní událostí je každotýdenní utkání těch nejlepších. Tedy až do dne, kdy přijde výzva rozdat si to s profesionály z New York Rangers... Americko-kanadská sportovní komedie (1999). Dále hrají H. Azaria, M. McCormacková, B. Reynolds a další. Režie J. Roach (114 min)

Sobota 2.2.

20:15 - Dudlíkátor

Mariňák Vin Diesel se nebojí žádné jakkoli náročné akce. Když je ale pověřen ochranou pěti malých potomků zavražděného vědce, zjistí, že boj s padouchy a péče o domácnost je tou nejnebezpečnější kombinací... Americko-kanadská akční komedie (2005). Dále hrají L. Grahamová, F. Fordová, B. Snowová a další. Režie A. Shankman (92 min)

22:20 - Clementine

Policista Kim je kvůli svým drsným způsobům vyšetřování propuštěn ze služby. Aby uživil dceru, začne se živit jako bojovník v nelegálních zápasech. Když se rozhodne nebezpečnou kariéru ukončit, unesou gangsteři jeho dceru, aby ho donutili vrátit se do ringu... Americký akční film (2004). Hrají D. Lee, S. Seagal, S. Eunová a další. Režie D. Kim (100 min) (Premiéra)

Neděle 3.2.

20:15 - Let´s Dance

On je drzý rebel z ulic Baltimoru. Ona je prvotřídní tanečnice z elitní umělecké školy. Jejich světy se nemohou od sebe více lišit. Když se však jejich osudy střetnou, přeskočí jiskra... Americký romantický taneční film (2006). Hrají Ch. Tatum, J. Dewanová, D. Radcliff a další. Režie A. Fletcherová (99 min)

22:25 - Alexandr Veliký

Alexandr Veliký žil přesně podle svých snů. Vedl velkou armádu, vyhrával bitvy, měl obrovské bohatství a krásné ženy a celý svět ho zbožňoval. Měl však opravdu vše? Americký historický film (2004). Hrají C. Farell, A. Jolie, V. Kilmer, Ch. Plummer a další. Režoe O. Stone (169 min) (Premiéra)

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.