Vánoční televizní program na Primě. Těšte se na pohádky i premiérové filmy

FTV Prima i letos připravila na dny volna vánoční televizní program nadupaný klasickými pohádkami, filmy, ale i tematickými dokumenty. Chybět nebude ani nálož premiérových titulů. Užijte si Prima Vánoce 2019 a celý poslední měsíc v roce!

Televize Prima letos vánoční atmosféru vykouzlila hned první adventní neděli 1. prosince! Na programu byla televizní premiéra nové české pohádky Když draka bolí hlava v hlavních rolích s Karlem Gottem, Mirkem Šimůnkem a Kateřinou Brožovou.

PROSTUDUJTE SI CELÝ VÁNOČNÍ TELEVIZNÍ PROGRAM FTV PRIMA AŽ DO KONCE ROKU 2019

Poslední adventní neděle patří na Primě dobrým skutkům. Galakoncert Kapky naděje opět pomůže nemocným dětem. S hvězdami hudebního nebe můžete dětem prostřednictvím televizní obrazovky pomoci i vy. Dívejte se na přímý přenos benefičního galavečera Nadačního fondu Kapka naděje v neděli 22. prosince od 20.15 na Primě.

Televizní program FTV Prima na Vánoce 2019: české i světové filmové hity, pohádky a komedie

O Vánocích 2019 a následujících svátečních dnech samozřejmě nebudou v televizním programu chybět klasické české pohádky a komedie. Televize Prima jich přichystala celou řadu.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Už 23. prosince vás například do země fantazie vtáhne okřídlený Falco v legendárním Nekonečném příběhu nebo pobaví vtipný i poučný Kozí příběh. Těšit se můžete také na nestárnoucí komedie Svatby pana Voka nebo Pan Vok odchází či francouzského Hibernata. A nebude chybět i úplná klasika, jako je Dobrý voják Švejk (30. 12. ve 20.15 na Primě).

Televizní program na Štědrý den 2019

Přímo na Štědrý den začínáme ráno na Primě animákem Trollové, následovat budou Rolničky, kam se podíváš, legendární film nejen pro pamětníky Lízin let do nebe a premiéra francouzského filmu Vánoce a spol. Pak přijede Princ Bajaja a odpoledne od 17.55 završí program film podle klasické pohádky Boženy Němcové Sedmero krkavců.

Večer ve 20.15 dorazí legendární Kevin ve filmu Sám doma, který se o den později ve druhém dílu ztratí v New Yorku a objeví se i 27. prosince ráno v dílu třetím.

Sváteční večer završí rodinná komedie Táta je doma 2.

Česká vánoční pohádková klasika

Na první svátek vánoční přijde na návštěvu Pyšná princezna, den poté nás česká pohádková klasika Hrátky s čertem nebo pohádka S čerty nejsou žerty. V následujících dnech se můžete těšit ještě na pohádkové stálice, jako jsou Šíleně smutná princezna, Panna a netvor (27. 12. 2019) a Princ a Večernice (29. 12. 2019).

Zkraťte si čekání na svátky a přehrajte si pohádky a seriály zdarma ONLINE. Z pestré nabídky v archivu iPrima.cz si určitě vyberete:

Zábava pokračuje až do konce roku~2019

Silvestrovská párty s Partičkou

Sváteční program je připraven i na silvestrovský večer. Odstartuje jej silvestrovské vydání Prima Partičky, na které naváže Český mejdan s Impulsem. Uveden bude i speciální sestřih toho nejlepšího z letošního ročníku Česko Slovensko má talent. Do Nového roku vstoupí diváci Primy filmem Pařba všech pařeb: Poslední kocovina. Na novoroční den je pak připraven rodinný program s filmy Spongebob ve filmu: Houba na suchu, Bláznivá školka či Dunston: Sám v hotelu. Večer završí premiérová komedie Manžel na zkoušku.

Pestrý vánoční program je připraven i na příbuzných kanálech

Prima COOL nabídne akční prosinec s filmy Zachraňte vojína Ryana, Amazing Spider-Man 2, Policajt z Beverly Hills, Růžový panter I a II či premiéru snímků Solomon Kane a Kon-Tiki.

Filmový kanál Prima MAX naservíruje oblíbené české filmy jako Rozpuštěný a vypuštěný nebo Zítra vstanu a opařím se čajem spolu s premiérami světových hitů Přes noc třicítkou, Matky na tahu o Vánocích a Cesta za králem trollů.

Kanál Prima ZOOM nabídne pokračování tematického dokumentu Kapří monstra II. Prima KRIMI nenechá zločince na pokoji ani o Vánocích a pustí na ně Drsného šerifa ve stejnojmenném premiérovém seriálu.

Sváteční atmosféru konce roku si můžete zpestřit i sledováním oblíbených pořadů z našeho archivu na iPrima.cz

Na iPrima.cz si můžete přehrát například všechny série vybraných oblíbených seriálů a dokumentů:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.