Program televize Prima na Silvestra a Nový rok

7 pádů Honzy Dědka - Silvestr II (22) - upoutávka

Televize Prima pro vás i letos připravila sváteční program na silvestrovský večer. Ten odstartuje premiérovým silvestrovským dílem talkshow 7 pádů Honzy Dědka, na který naváže speciální vydání Prima Partičky, poté vás bude bavit Český mejdan s Impulsem. Po půlnoci si pak pusťte komedii Vrať se do hrobu! A svátečním program pokračuje i na Nový rok.

Sváteční program nechybí ani na silvestrovský večer a Nový rok. Televize Prima bude kouzlit zábavu až do posledních vteřin roku 2020. Na programu nechybí tradiční pořady jako speciální silvestrovská Partička 2020 s hvězdnými hosty, Český mejdan s Impulsem a speciální vydání talkshow 7 pádů Honzy Dědka - Silvestr.

Silvestrovský program:

 • 20:15 7 pádů Honzy Dědka - Silvestr
 • 21:55 Silvestrovská Partička 2020
 • 23:15 Český mejdan s Impulsem
 • 00:00 Vrať se do hrobu!
 • 02:05 Komici s.r.o. The Tour

Přečtěte si detailní silvestrovský program!

Cirkus v cirkuse v 7:05

Děj komedie Cirkus v cirkuse Oldřicha Lipského se odehrává v Moskvě, kde se koná mezinárodní konference zoologů, zaměřená na komunikaci lidí se zvířaty. Názory vědců jsou rozdílné. Například český profesor hájí revoluční myšlenku: proč se snažit se čtvernožci domlouvat, když bude jednodušší naučit je lidské řeči? Souběžně s touto akcí probíhá odborný výběr nejlepšího čísla pro světový festival cirkusového umění. Obě aktivity se samozřejmě protnou a dají vzniknou opravdu prekérním situacím… Bavit vás budou nejen cirkusová zvířata, ale hlavně Jiří Sovák a Iva Janžurová v roli neohrožených vědeckých pracovníků.

Tři chlapi na cestách v 9:50

Účastníky exkurze do západočeských zemědělských závodů, plzeňského pivovaru a Karlových Varů jsou obyvatelé vesnice Ouplavice, mezi nimiž jsou i dva ze tří členů rodiny Potůčkových, děda a otec Potůčkovi. Vyjíždí se časně ráno a družstevníci se těší. Zažijí spoustu veselých příhod, několik trapasů a nedorozumění, vyřeší několik sporů a otec Potůček, který právě prožívá osobní krizi a hodlá odstoupit z funkce předsedy družstva, si vše srovná v hlavě a rozhodne se ve funkci zůstat, čímž rozhodně nepotěší energickou Elišku Kacířovou, která už si na funkci dělal chutě... V klasické české komedii excelují Oldřich Lipský, Jan Skopeček a Ladislav Trojan.

Princ a Večernice v 11:50

Král králů ve 13:40

Uprostřed pouště nalezne osamělý jezdec na oslu starého muže, který leží v bezvědomí ve stínu luxusního automobilu. Jezdec naloží starce na osla a odveze ho do oázy, čímž mu zachrání život. Lékaři napíše na jeho žádost své jméno a adresu. Uplynuly dva roky a montér Lojza Králů se již dávno vrátil domů do Prahy, do bytu, který sdílí s věčně ospalým kamarádem Edou. Poštou přijde Lojzovi nabídka na koupi velmi levného auta. Proto ho nepřekvapí, když ho druhý den v továrně hledá muž s automobilem. Není to však pan Pšenička s pragovkou, ale exoticky vyhlížející Izmail el Šarif s velkou limuzínou. Jako vyslanec tamánského ostrovního království přináší pověřující listiny. Zachráněný stařec, král Tamánie, nedávno zemřel a jmenoval Lojzu svým nástupcem. Lojza nabídku odmítne, ale pak zjistí, že by mohl prospět své továrně a získat zakázku na dodávku čerpadel a také pomoci zemi, jejíž ropné bohatství chce králův příbuzný princ Abdulah prodat firmě United Oil. Lojzova snoubenka Lenka se již vidí v roli královny. Lojza získá od ministerstva zahraničních věcí souhlas s odjezdem a dokonce dostane k dispozici vilu. Vylákán do hotelu se stane montér málem obětí nájemného vraha Pouparda, Abdulahova agenta. Lojza nakonec na ostrov neodjede. Tamánský lid povstal a prohlásil zemi republikou.

Noc na Karlštejně v 15:45

Milionový závod od 17:50

Bohatý majitel casina Donald Sinclair (John Cleese) připravi pro obveselení svých klientů novinku: veliký závod o dva miliony dolarů. Zbohatlíci se o ně ovšem nebudou ucházet sami, ale budou sázet na šest týmů, lačnících po bohatství. Potenciální milionáři jsou vybráni náhodně a vzniknou tak notně bizarní sestavy: Rozhádaná židovská rodina s užvaněným otcem (Jon Lovitz), bratři-kriminálníci (Seth Green, Vince Vileuf), upjatý obchodník a krásná pilotka (Breckin Meyer, Amy Smart), matka, usmiřující se s dcerou (Whoopi Goldberg, Lanei Chapman), fotbalový rozhodčí na útěku (Cuba Gooding, Jr.) a narkoleptický Ital (Rowan Atkinson). Na cestu z Las Vegas do Nového Mexika mohou vyrazit jakkoli - pěšky, autem, letadlem, na koni, nebo v balónu. Pravidla nejsou žádná - zbohatne jen ten nejrychlejší... a nejzákeřnější.

7 pádů Honzy Dědka - Silvestr ve 20:15

Na Silvestra bude diváky televize Prima bavit moderátor Honza Dědek. Do slavnostního, a současně posledního letošního dílu své talkshow 7 pádů Honzy Dědka si pozval hvězdné hosty Lucii Bílou s partnerem Radkem Filipim, herečku Evu Holubovou, která prozradí například pikantnosti z natáčení Pelíšků, herce Vladimíra Polívku, iluzionistu Jamese Mora a také spisovatele Patrika Hartla. Ten ve velmi otevřeném rozhovoru a s humorem sobě vlastním promluvil o svých psychických poruchách, sexuálních touhách, neuvěřitelných okolnostech vzniku své první knihy i netradičních plánech a předsevzetí. Odstartujte silvestrovskou zábavu s neotřelou talkshow!

Pusťte si už teď, co všechno v silvestrovské talkshow 7 pádů Honzy Dědka prozradí Parik Hartl:

Silvestrovská Partička 2020 ve 21:55

Oblíbená a nespoutaná Silvestrovská Partička vás bude na Primě bavit od 21:55! Sledujte show, která srší humorem, improvizací a neskutečnými momenty, za kterými i letos budou stát Michal Suchánek, Richard Genzer, Daniel Dangl, Igor Chmela a Michal Novotný. Tentokrát navíc se speciálními hosty! Jací to budou? Těšte se na Jakuba Koháka, Marka Adamczyka a Davida Novotného.

„Tahle forma Partičky je vlastně moje nejoblíbenější. I když v běžných televizních dílech i v divadelní verzi jdeme až za hranu, v rámci silvestrovského speciálu si toho můžeme dovolit ještě víc. Samozřejmě ani na silvestrovském mejdanu nemůže chybět „Party“. To jsme zvědavý, kdo bude hádat tentokrát,“ říká o speciálním silvestrovském vydání Partičky jeden z jejích hlavních otců zakladatelů, Richard Genzer.

Český mejdan s Impulsem od 23:15

Užijte si poslední okamžiky roku ve společnosti hvězd domácí pop music. To nejlepší z mejdanů posledních let, přímo u vás v obýváku na televizi Prima!Co uvidíte na Primě na Nový rok 2021?

Na první novoroční den je pak připraven program plný komedií, filmů pro pamětníky, rodinných filmů a dalších snímků, které zahřejí na duši a zpříjemní vám vstup do dalšího roku!

Přečtěte si detailní televizní program na 1. ledna!

Roztomilý člověk v 7:15

Hlavním hrdinou příběhu je redaktor Viktor Bláha, který si velmi rád vymýšlí bláznivé mystifikace, při kterých se dobře baví na účet svého okolí. Na jeho vtípky doplácejí nejen přátelé, zejména jeho spolubydlící Jan Valtera, ale také zcela neznámí lidé, kteří se mu "připletou do rány" a netuší, že sebemenší jejich omyl spustí lavinu Bláhovy výřečnosti. Jenže jak se říká, všeho do času... Film byl poprvé uveden na Filmových žních ve Zlíně 30. 7. 1941.

Zakletá Ella v 9:15

Americko-irsko-britský film, který režisér Tommy O'Haver natočil podle stejnojmenné knihy, vypráví příběh dívenky Elly, která žije v magickém světě, kde jsou všechny děti při narození obdarovány pohádkovou Kmotřičkou. Ella jako dar a zároveň prokletí dostala poslušnost a proto nemůže odmítnout žádný příkaz. Aby se osvobodila a získala vládu nad svým životem, musí přelstít království plné obrů, lidožroutů, zlých nevlastních sester, mluvících knih a zákeřných intrik. Pokud se jí to podaří, možná na své cestě potká lásku.

Katakomby v 11:05

Starý úředník, oficiál Borman, úřaduje ve sklepních kancelářích Pozemkového úřadu společně s dalšími oficiály a aktuáry. Mezi jeho kolegy je i mladý a pohledný doktor Marek, jehož přichází navštívit kamarád, inženýr Rudík. Objektem jejich společného zájmu se stanou dvě mladé ženy, objevující se za oknem protějšího domu. Jednou z nich je slečna Irenka, dcera ředitele jejich úřadu, druhá je Nasťa, přítelkyně pana ředitele. Když se koná slavnostní večírek na počest prezidenta úřadu, je pro nedostatek mužů, kteří by dělali dámám společnost, pozván také doktor Marek a protože ředitel je vášnivý karbaník, je přizván také Borman, jako třetí do mariáše. Zatímco Marek udělá dobrý dojem na ředitele i jeho choť, a padne do oka také slečně Nastě, odehrává se u stolku pravá karetní bitva. Přestože dostal Borman od pana ředitele instrukce, neřídí se jimi a dokonale v kartách obehraje vysokého představeného. Právě jeho nepodlézavost však udělá na pana prezidenta velký dojem. získá si tím jeho důvěru a nakonec je jmenován generálním tajemníkem celého úřadu...

Nejlepší ženská mého života ve 12:55

Poslední film režiséra Martina Friče se odehrává na maloměstské poště. Bezvýznamný pražský úředník (Jiří Sovák) vymyslí jednoduchou fintu, jak přijít k penězům. Vypraví se do malého města a na zdejší poště se vydává za experta, který má prověřovat údajné padělky bankovek. V místě, které si pro krádež vytipoval, však narazí na sympatickou poštmistrovou (Milena Dvorská). Půvabná a schopná žena trpí různými komplexy a má konfliktní vztahy s manželem (Zdeněk Řehoř). Právě ona však svou laskavostí přispěje k tomu, že se v cynickém podvodníkovi probudí svědomí... Námět morality s kriminální zápletkou pochází od Jaroslava Dietla a obsahuje autorův typický živočichopis obyčejných lidí. Točí se kolem přehnaných ambicí i partnerských problémů. S jemně ironickým nádechem líčí poměry v provinčním městě, kde nechybí zahořklý udavač a vystrašený zbohatlík.

Nekonečný příběh ve 14:50

Noc na Karlštejně v 16:55

Najednou jsme rodina ve 20:15

Daria ve 22:45

Mladý psychiatr Marek (Jaromír Nosek) a farmaceutka Daria (Klára Miklasová) se seznamují přes sociální sítě, ale hned po první osobní schůzce přitažlivá femme fatale Daria zmizí. Marek ji objeví až po několika dnech v psychiatrické léčebně, kde pracuje jeho matka (Jana Šulcová). V rámci své praxe se ujme jejího případu a snaží se rozklíčovat, co se stalo. Nejprve to vypadá, že je Daria opravdu blázen, brzy však zjistí, že si s ním možná jen trochu zahrává. Nebo je to jinak? Dariu s Markem někdo sleduje a nový soused Taz (Paul Louis Harrell) jim pomůže „ztratit se“ na vzdálenou biofarmu, kde žijí lidé, kteří nechtějí či nemohou být součástí dnešní společnosti. Žije tam i profesor (Jiří Schmitzer), který tvrdí, že se jedná o hru mocných a že se Daria, úspěšná ve farmaceutickém výzkumu, znelíbila některým lidem…

Novoroční program:

 • 7:15 Roztomilý člověk
 • 9:15 Zakletá Ella
 • 11:05 Katakomby
 • 12:55 Nejlepší ženská mého života
 • 14:50 Nekonečný příběh
 • 16:55 Noc na Karlštejně
 • 20:15 Najednou jsme rodina
 • 22:45 Daria

Sváteční atmosféru konce roku si můžete zpestřit i sledováním oblíbených pořadů z našeho archivu na iPrima.cz.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 5. 2024

Berani, možná budete vyzváni, abyste uspořádali setkání u sebe doma. Zpočátku byste mohli propadnout panice, protože si myslíte, že váš dům není dostatečně čistý. Nebojte se. Pravděpodobně je bezvadný. Jste jediní, kdo si všimne nějakého prachu, takže se tím netrapte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.