První červnový týden bude plný romantiky na Prima LOVE

Co vás čeká během prvního týdne na Prima LOVE. Od autorky romantických příběhů Inge Lindström se pomalu dostaneme k příběhům americké autorky Emilie Richards.

Inga Lindström: Zamilovaná asistentka

Anna je zamilovaná do svého šéfa Svena, který o její věrné lásce nemá ani ponětí. Jsou skvělými kolegy a přáteli, ale Anně kvůli lásce k němu krachují všechny vztahy, a tak se rozhodne mu najít přítelkyni, kterou naučí to, co má Sven rád…...

Zamilovanou asistentku uvidíte v pondělí na Prima LOVE v pondělí ve 20.00.

Emilie Richards: Návrat do Sandy Bay

Toni nežije ve šťastném manželství. Když si jednoho dne pořeže v moři nohu, seznámí se se sympatickým doktorem a zamiluje se. Je ještě čas na záchranu původního vztahu, nebo se má vydat novou cestou?

Návrat do Sandy Bay můžete sledovat na Prima LOVE v úterý ve 20.00.

Emilie Richards: Nezapomenutelný ráj

Ženy si prý často vybírají muže podobné svým otcům. Kelsey z toho má strach, protože její otec je dobrodruh, který ji jako malou opustil. Její obavy jsou o to větší, když se bezhlavě zamiluje do tátova společníka…

Nezapomenutelný ráj uvidíte ve středu večer na Prima LOVE.

Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky

Na africkou kliniku přijíždí nová šéfová, Jana Vollendorfová. Ještě se ani nestačí rozkoukat, a už musí řešit závažný problém s jedovatou vodou. Voda byla otrávena úmyslně, a to kvůli obchodním plánům majitele blízkého zlatého dolu.

Návrat do Afriky uvidíte ve čtvrtek na Prima LOVE po 8. hodině večerní.

Jana a dobrodruh: Osamělé rozhodnutí

Doktorka Jana musí v daleké Africe řešit případ infekce virem, který způsobuje hemoragickou horečku. Problém je v tom, že domorodý kmen, ve kterém se infekce vyskytla, o žádnou pomoc nestojí a Jana svým konáním ohrozí celou kliniku.

Osamělé rozhodnutí na Prima LOVE uvidíte v pátek večer.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.