První červnový týden bude plný romantiky na Prima LOVE

Co vás čeká během prvního týdne na Prima LOVE. Od autorky romantických příběhů Inge Lindström se pomalu dostaneme k příběhům americké autorky Emilie Richards.

Inga Lindström: Zamilovaná asistentka

Anna je zamilovaná do svého šéfa Svena, který o její věrné lásce nemá ani ponětí. Jsou skvělými kolegy a přáteli, ale Anně kvůli lásce k němu krachují všechny vztahy, a tak se rozhodne mu najít přítelkyni, kterou naučí to, co má Sven rád…...

Zamilovanou asistentku uvidíte v pondělí na Prima LOVE v pondělí ve 20.00.

Emilie Richards: Návrat do Sandy Bay

Toni nežije ve šťastném manželství. Když si jednoho dne pořeže v moři nohu, seznámí se se sympatickým doktorem a zamiluje se. Je ještě čas na záchranu původního vztahu, nebo se má vydat novou cestou?

Návrat do Sandy Bay můžete sledovat na Prima LOVE v úterý ve 20.00.

Emilie Richards: Nezapomenutelný ráj

Ženy si prý často vybírají muže podobné svým otcům. Kelsey z toho má strach, protože její otec je dobrodruh, který ji jako malou opustil. Její obavy jsou o to větší, když se bezhlavě zamiluje do tátova společníka…

Nezapomenutelný ráj uvidíte ve středu večer na Prima LOVE.

Jana a dobrodruh: Návrat do Afriky

Na africkou kliniku přijíždí nová šéfová, Jana Vollendorfová. Ještě se ani nestačí rozkoukat, a už musí řešit závažný problém s jedovatou vodou. Voda byla otrávena úmyslně, a to kvůli obchodním plánům majitele blízkého zlatého dolu.

Návrat do Afriky uvidíte ve čtvrtek na Prima LOVE po 8. hodině večerní.

Jana a dobrodruh: Osamělé rozhodnutí

Doktorka Jana musí v daleké Africe řešit případ infekce virem, který způsobuje hemoragickou horečku. Problém je v tom, že domorodý kmen, ve kterém se infekce vyskytla, o žádnou pomoc nestojí a Jana svým konáním ohrozí celou kliniku.

Osamělé rozhodnutí na Prima LOVE uvidíte v pátek večer.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 7. 6. 2023

Dnes může být těžké zůstat při zemi, když kolem vás létají všechny informace a v srdci se vám bouří emoce. Snažte se nebrat věci příliš vážně, Berani. To je klíčem k tomu, abyste si dnes zachovali chladnou hlavu. Přistupujte k dnešnímu dni s nadšením a věnujte se jakékoli vyšetřovací práci, kterou je třeba udělat. Z nečekaných zdrojů přicházejí důležité skutečnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.