První den soustředění: Finalistky obou zemí se konečně seznámily! Panuje mezi nimi rivalita?

V úterý v nočních hodinách dorazily finalistky České Miss a Miss Universe Slovenskej republiky na týdenní soustředění na Krétě. Zatímco Češky letěly z Prahy, slovenské dívky startovaly z Bratislavy, a tak na první setkání došlo až ve středu ráno. Hned po vzájemném představení se losovala pořadová čísla, která budou mít dívky až do finálového galavečera.

Ještě před snídaní uvítali zástupci CK Pantour finalistky oficiálně v hotelu Amounda Bay a nastínili program celého týdne. Kromě zábavy je však čeká i pořádná dřina. Nácvik pózování, chůze, práce se sociálními sítěmi, spousta focení a samozřejmě i cvičení. A hned toho prvního se ujala ambasadorka letošního ročníku, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová.

Relax u bazénu

Ta si s dívkami nejprve zaběhala a následně si společně zaposilovaly: „Jsem moc ráda, že se do toho dívky hned od začátku “opřely" a naslouchají mým radám,“ chválila finalistky Švantnerová. A že do cvičení daly všechno, prozradily i jejich sportovní hodinky od Xiaomi, které kromě ukazování času měří i tep. A to není vše - dívky dostaly i přenosné reproduktory stejné značky, které se při sportování v hotelové zahradě osvědčily perfektně. Hudbu při cvičení ocenila i Česká Miss 2018 Lea Šteflíčková: “Byla to zábava a určitě to nebyl náš poslední společný trénink.“

A pak přišla na řadu zasloužená odměna. Relax u bazénu, oběd a následná péče kadeřníků z Franck Provost, vizážistek Mirky Česlové a Michelle Flores a stylistky Šárky Štursové, která z dívkami vybírala plavky z dílny Fashion Island a následně i oblečení na první výlet: „Mile mě překvapilo, jaké oblečení si s sebou dívky na soustředění zabalily. Samozřejmě je na čem pracovat, ale základ tam je a to je důležité.“

A tak se mohlo vyrazit do centra Herákleionu. Celá dvanáctka si při focení “selfíček” v přístavu konečně pořádně vyzkoušela nové mobilní telefony Xiaomi. Dostalo se ale i na profesionální focení a trénink pózování. A z fotek je patrné, že se z holek stává fajn parta napříč oběma zeměmi. Se západem slunce přišel čas na návrat do hotelu, kde dívky po večeři čekala první lekce práce se sociálními sítěmi a koncert zpěváka Nika.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.