Reakce Jiřiny Bohdalové na to, co je to rap, vás dostane. Podívejte se na video z Talentu!

Česko Slovensko má talent v pátek ve 20.15 přivítá novou dočasnou porotkyni Jiřinu Bohdalovou. Ta se potkává s rapem poprvé. A tak ji musí Jakub Prachař vysvětlit, co to vlastně je. Podívejte se na její reakci v exkluzivním videu.

Osmaosmdesátiletá herečka a komička Jiřina Bohdalová během pátečního dílu Česko Slovensko má talentu pozná spoustu nových věcí. Kromě toho, že ochutná hmyz a bude asistovat norskému kouzelníkovi, tak se dozví zase něco nového o populární hudbě.

Jiřina Bohdalová zastupuje porotkyni Dianu Mórovou, která musela tento díl odjet na jiné natáčení, a tak Jakub Prachař našel skvělou náhradu.

SLEDUJTE ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT ONLINE

Rapování v Talentu

Jiřina Bohdalová o rapování sice už slyšela, ale přesněji si vzpomenout nedokáže. V rozpomínání si ji poslouží pohledná šestnáctiletá dívka, která částečně pochází ze Srí lanky. Ta se rozhodla předvést vlastní tvorbu a bude rapovat o cestě do školy.

Podívejte se na ukázku z pátečního Talentu:

Následně vám silová akrobacie z Ukrajiny v podání dvojice, která spolu tvoří i životní pár už 11 let, určitě vyrazí dech. O přestávce zjistíme, co si Jiřina vygooglovala. Hmyzí gastronomie frčí světem a dorazila až do česko-slovenského Talentu. Jaký talent se dá dělat s hmyzem? Pozor také na dnešní zpěváky, zvlášť ty, kteří si myslí, že mohou vyhrát. Tak snad to zachrání maďarský tanec – potvrdí svoji temperamentní pověst čtveřice statných mužů?

Tento díl je opravdu plný novinek – slečna z Karlštejna nám přiveze efektivní využití času a pohybu a jako figuranta si vybere Jakuba. Společenstvo meče z Vysočiny předvede středověké umění. Koho z dnešních adeptů pošle Jakub rovnou do finále?

Česko Slovensko má talent v pátek 4. října ve 20.15 na Primě

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE

ČSMT AFTERSHOW v pondělí 7. října ve 20.15 na Prima COOL

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT - AFTERSHOW MŮŽETE VIDĚT EXKLUZIVNĚ UŽ V PÁTEK PO ODVYSÍLÁNÍ TALENTU NA PRIMĚ

Sdílejte článek
Štítky online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.