Reportéři na vaší straně se naučili řeč ženského těla. Naučí ji i vás

V sobotu v šest večer vás na Prima family čekají Reportéři na vaší straně – speciál s tématy, která jinde nenajdete. A co pro vás připravujeme tentokrát?

1. Mojžíšové metoda

V současné době má stále více párů problémy s početím. Podle odborníků je tu ale jedna z cest, která ženám k otěhotnění pomůže, tzv. metoda Ludmily Mojžíšové. Statistiky fyzioterapeutů jenom v jihlavské nemocnici vypovídají o tom, že po cvičení otěhotní každá třetí žena. Jde o zázračnou metodu, která už pomohla na svět desítkám dětí? Skutečně cviky na uvolnění pomáhají? V Česku má problém s otěhotněním zhruba každý desátý pár.

2. Tábory pro seniory

Ukážeme vám, jak dokážou někteří dříve narození trávit dovolenou. Zapomeňte na povalování na plážích u moře. To, co teď mezi seniory letí, jsou totiž letní tábory. Ano, slyšíte dobře. Nejde navíc o obyčejné tábory. Dědečkové a babičky se prohánějí na koních nebo na čtyřkolkách a nechybí samozřejmě ani rozcvičky.

3. Řeč ženského těla – naučte se ji číst !!!

Když se žena při rozhovoru rozhlíží kolem sebe, nedává flirtu s vámi moc šancí. Pokud ovšem naváže oční kontakt či mimoděk kopíruje vaše pohyby, jste na dobré cestě. Naučte se poznat, kdy má váš flirt naději na úspěch a kdy jsou vyhlídky na něj beznadějné.

4. Rockeři v pokročilém věku

Je jim přes šedesát, přesto to na pódiu umějí rozbalit jako jejich až o 40 mladší konkurenti. Řekneme vám, kde berou energii, jaký mají recept na věčné mládí a elán.

5. Darování nemovitosti

Darovat svůj majetek dětem ještě za života, anebo to nechat na dědictví? Mnohdy se o tom špatně hovoří. Ale Reportéři poradí, co je výhodnější a co vám ušetří spoustu starostí.

6. Partneři bez hádek žijí déle

Lidé, kteří v partnerském soužití takřka neznají slovo hádka, se dožívají vyššího věku. Jak uvádí server Mail Online, takto šťastné páry zažívají méně stresu, lépe se stravují a je u nich menší pravděpodobnost kouření.

7. Absurdity

Co týden dal...

V sobotních Reportérech speciál se toho samozřejmě dozvíte mnohem víc. V šest večer na Prima family. Těší se na vás moderátor Tomáš Hauptvogel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.