Rocker Petr Janda zazpívá ve Speciálu TOP STARu

V dalším TOP STAR Speciálu se těšte na extra porci nejen zábavy, ale i skvělé muziky. Celý pořad se bude věnovat rockovému zpěvákovi, dlouholetému frontmanovi slavných Olympiků, Petru Jandovi. Televizi Prima family zapněte ve čtvrtek ve 20.15.

Jaký byl profesní i osobní život slavného muzikanta, který lásce k hudbě propadl už v mládí? Po startu v rockové skupině Sputnici jeho kariéra vedla do Big Beat Quintetu, a dokonce do divadla Semafor, kde si ho diváci pamatují z legendárního pásma Ondráš podotýká. To už ale byla dávno na světě skupina Olympic a stejnojmenný pražský klub ve Spálené ulici.

Václav Neckář opět jede

Olympic, to je domovská stáj Petra Jandy. Uplatnil se tu nejen jako zpěvák a muzikant, ale i skladatel. I přes několik umístění v anketě Zlatý slavík, která získal buď Janda osobně nebo právě spolu s Olympikem, několikrát ohlásil konec skupiny. Sice jej vždy nakonec odvolal, ale proč tak vůbec učinil? Jaké byly a jsou vztahy uvnitř legendární skupiny? Kdo všechno jí prošel? A jak se skupina vyrovnává se skonem bubeníka?

Osudové ženy

Soukromý život Jandy a jeho rodiny poznamenala zákeřná rakovina. Nejprve této chorobě podlehla jeho první manželka Jana, o pár let později syn Petr. Vynahradil mu smutek úspěch dcery Marty, která se vypracovala v uznávanou zpěvačku?

Kdo jsou vůbec Jandovy osudové ženy? Kromě první manželky Jany určitě i druhá manželka Martina, kterou znáte jako reportérku našeho pořadu TOP STAR magazín. Ani další manželství však zpěvákovi nevydrželo a zdá se, že až třetí "vlez do chomoutu" s Alicí Jandovou vyšel. S ní má dcery Anežku a Rozálii.

O svém pohledu na život pohovoří nejen Petr, ale i jeho žena Alice, dcera Marta i řada přátel a kolegů!

TOP STAR Speciál s Petrem Jandou vysílá Prima family ve čtvrtek ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.