Romantický snímek Johanna a dobrodruh: Jeřábí legenda vás zavede do Afriky

Po smrti otce zůstává Johanna v Africe a pokračuje v jeho práci. Ač se však snaží sebevíc, místní atmosféře ještě zdaleka nepřivykla. Podaří se jí to? Uvidíte v pokračování německého romantického snímku Johanna a dobrodruh, nyní s podtitulem Jeřábí legenda, v neděli ve 22.40 na Primě.

Johanna převzala po otci vedení nemocnice a snaží se svojí prací naplnit jeho sny. Neustále však naráží na podstatu Afriky samotné – všudypřítomný chaos. Zejména v nemocničním prostředí jej odmítá tolerovat. Tím ovšem gradují problémy s její africkou pomocnicí Rosie, která si Johanniny výhrady bere až příliš osobně. Dokonce se rozhoduje, že z nemocnice odejde.

Naštěstí je tu ještě Thomas, Johannin německý přítel a dobrodruh, který černému kontinentu zasvětil celý život. Právě on se snaží Rosie přemluvit, aby zůstala. Jenže Johanna začíná pochybovat nejen o něm samotném, ale i o rozhodnutí v Africe zůstat. Bylo vůbec správné?

Z letargie ji vyruší, když je zavolána k nehodě motocyklu. Zraněnou je mladá Němka Martina. Stůj co stůj se snaží Johanně zabránit, aby vyšetřila její upadnutí do mdlob. Trpí totiž vzácným autoimunitním onemocněním, na něž není lék, a odmítá strávit poslední momenty před smrtí planými nadějemi a vyšetřeními. Právě proto odjela do Afriky užít si života.

To ale Johanna nehodlá akceptovat a je odhodlaná mladou dívku zachránit. O to více, když zjistí, že její poslední léčba proběhla před šesti lety a od té doby medicína skutečně pokročila. Dokonce tak moc, že na Martinino onemocnění již existuje lék!

Na Martinu je ale, zdá se, pozdě. S pomocí Thomase tajně odcestuje k napajedlu, kde se scházejí jeřábi a odkud podle staré legendy odnesou její duši na lepší místo. Johanna se snaží na místo dostat dříve, než bude pozdě, ale osud jí hází klacky pod nohy…

Povede se jí mladou Martinu zachránit? A projde zatěžkávací zkouškou její vztah s Thomasem? V neděli ve 22.40 na Primě v německém romantickém snímku Johanna a dobrodruh: Jeřábí legenda se to dozvíte.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.