Seriály a filmy

24. ledna 2018 15:00

Ronaldovi se směje celý internet! Fotbalista je prý sebestředný

A je to tu zase! Fanoušci fotbalové hvězdy Cristiana Ronalda se mu smějí. Prý až příliš dbá o svůj vzhled. Před pár dny byl fotbalista zraněn. První, co ho však vyděsilo, nebylo málem uříznuté ucho, ale to, jak vypadá. Dokonce si půjčil telefon, aby se v odraze podíval, zda je stále atraktivní.

Před pár dny byl při zápasu proti fotbalovému klubu Deportivo de La Corua Cristiano Ronaldo zraněn. Rozsekl si levé ucho a zranění zasáhlo v podstatě celou levou stranu obličeje včetně očního okolí.

Ačkoli zranění nevypadalo ani trochu dobře, Cristiana netrápilo tolik jako jeho zevnějšek. Po 84. minutě si Ronaldo půjčil telefon od fotbalového lékaře a začal v odraze kontrolovat, zda vypadá pořád dobře. Když se v zrcadle spatřil, naštvaně protočil oči a odešel ze zápasu na ošetřovnu.

Samozřejmě, že na sítích se Ronaldovi všichni smějí. ‚‚Když tvůj tým vyhraje 7:1, ale zápasové selfíčko je v háji,“ zní jeden z komentářů u příspěvku na Twitteru. Cristiano byl dokonce označen jako narcis a portál Reuters se nebál napsat, že fotbalista zvedl svým chováním starost o vzhled na novou úroveň. Mimochodem, zranění bylo celkem vážné, hrací pole opustil Ronaldo ještě před koncem. Mohl si to ale dovolit, protože nedlouho před tím střelil hned dva góly.

Ronalda ale můžeme pochopit. Fotbalista je vázán nespočtem reklamních nabídek a je tváří hned několika módních značek. Proto jsou jeho obavy o vzhled a vlastně ‚‚prodejní produkt“ na místě.

Sdílejte článek
Štítky zranění fotbalista fotbal zápas vzhled Cristiano Ronaldo Real Madrid

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.