S make-upem bych na pláži vypadala jako blázen, tvrdí A. J. Cook z Myšlenek zločince

Křehkou blondýnu s jemnými rysy můžete už víc jak jedenáct let sledovat v krimiseriálu Myšlenky zločince. Herečka prozradila zásadní trik, jak vypadat skvěle, i když v podstatě žijete na pláži.

Co uvidíte v pondělí ve 20.15 na Prima LOVE?

V Sacramentu byla nalezena těla dvou žen. Oběti byly před smrtí pořezány ve tvářích… Speciální jednotka BAU bude mít teď zase co vyšetřovat. Jak to všechno dopadne, se dozvíte v pondělí na Prima LOVE ve 20.15 v Myšlenkách zločince!

Tajemství krásy A. J. Cook z Myšlenek zločince

Blond kráska a drsná vyšetřovatelka, která má velice dojemný a úzký vztah s dr. Spencerem Reidem, se během natáčení třinácti řad seriálu příliš nezměnila, ačkoliv se stala matkou a celou tu dobu žije v podstatě na pláži.

Rodilá Kanaďanka má tak s největší pravděpodobností veliké štestí v kvalitní geny. Sama říká, že to s péčí o sebe jako matka hyperaktivního dítěte příliš nepřehání. Navíc, často na to není ani čas, jelikož natáčí Myšlenky zločince deset měsíců v roce každý den. Herečka myslí, že si z Kanady do Ameriky odvezla filozofii, že méně je více. "Vypadala bych nejspíš hodně směšně, kdybych se na pláži, kde regulérně žiji s celou svou rodinou, objevila s obličejem plným make-upu," směje se Cook, jež žije s rodinou ve slunné Kalifornii. Nic jiného jí ani nezbývá, jelikož Myšlenky zločince se tam celou dobu natáčejí.

HEREČKA Z MYŠLENEK ZLOČINCE HRAJE V SERIÁLU SE SVÝM VLASTNÍM SYNEM

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O A. J. COOK Z MYŠLENEK ZLOČINCE

A jaké je její tajemství, jak vypadat dobře? Naučila se něco od profesionálů, s kterými přijde do kontaktu díky své práci skoro každý den?

"Co jsem pochytila od vizážistů je to, že musíte udělat kvalitní základ pleti. Make-up musíte kvalitně rozetřít po obličeji. Tímto způsobem budete vypadat přirozeněji," vysvětluje herečka a dodává, že make-up nejraději nanáší prsty, jelikož má pocit, že vlastní cit v konečcích prstů make-up roznese lépe než u houbičky nebo štětce.

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 10. 6. 2023

Berani, možná dnes pocítíte nutkání vstát a odejít. Řiďte se tímto instinktem a dejte se do práce. Toužíte se pustit do práce na určitých projektech. Klíčové pro vás nyní je, abyste se ujistili, že ty, které jsou již zahájeny, budou dokončeny dříve, než se pustíte do dalších. Nedovolte lidem, aby vám stáli v cestě k pokroku. V případě potřeby uchopte otěže do svých rukou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.