S make-upem bych na pláži vypadala jako blázen, tvrdí A. J. Cook z Myšlenek zločince

Křehkou blondýnu s jemnými rysy můžete už víc jak jedenáct let sledovat v krimiseriálu Myšlenky zločince. Herečka prozradila zásadní trik, jak vypadat skvěle, i když v podstatě žijete na pláži.

Co uvidíte v pondělí ve 20.15 na Prima LOVE?

V Sacramentu byla nalezena těla dvou žen. Oběti byly před smrtí pořezány ve tvářích… Speciální jednotka BAU bude mít teď zase co vyšetřovat. Jak to všechno dopadne, se dozvíte v pondělí na Prima LOVE ve 20.15 v Myšlenkách zločince!

Tajemství krásy A. J. Cook z Myšlenek zločince

Blond kráska a drsná vyšetřovatelka, která má velice dojemný a úzký vztah s dr. Spencerem Reidem, se během natáčení třinácti řad seriálu příliš nezměnila, ačkoliv se stala matkou a celou tu dobu žije v podstatě na pláži.

Rodilá Kanaďanka má tak s největší pravděpodobností veliké štestí v kvalitní geny. Sama říká, že to s péčí o sebe jako matka hyperaktivního dítěte příliš nepřehání. Navíc, často na to není ani čas, jelikož natáčí Myšlenky zločince deset měsíců v roce každý den. Herečka myslí, že si z Kanady do Ameriky odvezla filozofii, že méně je více. "Vypadala bych nejspíš hodně směšně, kdybych se na pláži, kde regulérně žiji s celou svou rodinou, objevila s obličejem plným make-upu," směje se Cook, jež žije s rodinou ve slunné Kalifornii. Nic jiného jí ani nezbývá, jelikož Myšlenky zločince se tam celou dobu natáčejí.

HEREČKA Z MYŠLENEK ZLOČINCE HRAJE V SERIÁLU SE SVÝM VLASTNÍM SYNEM

5 VĚCÍ, KTERÉ NEVÍTE O A. J. COOK Z MYŠLENEK ZLOČINCE

A jaké je její tajemství, jak vypadat dobře? Naučila se něco od profesionálů, s kterými přijde do kontaktu díky své práci skoro každý den?

"Co jsem pochytila od vizážistů je to, že musíte udělat kvalitní základ pleti. Make-up musíte kvalitně rozetřít po obličeji. Tímto způsobem budete vypadat přirozeněji," vysvětluje herečka a dodává, že make-up nejraději nanáší prsty, jelikož má pocit, že vlastní cit v konečcích prstů make-up roznese lépe než u houbičky nebo štětce.

Sledujte Myšlenky zločince na Prima LOVE každé pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 5. 2024

Nadměrné množství jídla a pití by mohlo způsobit, že se budete cítit spíše ospalí a lhostejní ke všemu. To může bránit vaší obvyklé laskavosti a náklonnosti, ale nemělo by. Odpočiňte si, vezměte si lék na žaludek a vraťte se ke svému starému já. V určitém okamžiku můžete být také v pokušení příliš utrácet. Nejprve si to rozmyslete.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.