Seriály a filmy

3. prosince 2017 07:00

Scarlett Johanssonová se pochlubila novým přítelem

Scarlett Johanssonová má od května letošního roku nového přítele. Je jím Colin Jost. Do současnosti se novinářům nedařilo hvězdný pár zachytit svými objektivy. Dvojice se fotografům záměrně vyhýbala, i když svůj vztah neskrývali. Za poslední půlrok byla dvojice viděna mnohokrát, ovšem nyní je to oficiální a na gala večer v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku dorazili zamilovaní společně.

Na červeném koberci pózovaly hvězdy zvlášť. Ovšem na samotném večírku se jeden od druhého nehli a spokojeně se nechali fotografovat společně. Scarlett předvedla fantastickou figuru i vkus v podobě červených vintage šatů.

It's official! Scarlett Johansson and her new boyfriend Colin Jost first appeared together at yesterday's gala night at the American Museum of Natural History in New York.

Příspěvek sdílený HOLLYWOOD/ (@people__stars), Pro 1, 2017 v 1:43 PST

Poprvé se o vztahu dvaatřicetileté hvězdy světových filmových pláten a pětatřicetiletého scénáristy televizní show Saturday Night Live začalo spekulovat poté, co se dvojice objevila na jednom z večírků SNL a obě hvězdy byly přistiženy v polibcích. V té době nebyla Scarlett stále rozvedena se svým bývalým mužem Romainem Dauriacem. Manželství bylo oficiálně ukončeno o pár měsíců později, kdy se dvojice dohodla na společné péči o svou tříletou dcerku Rose Dorothy. Johanssonová byla z hladkého průběhu nadšena.

The face you make when you got yourself a smart, sexy, SNL-starring new boyfriend! #ScarlettJohansson at the Museum Of Natural History's annual gala in NYC. PerezHilton.com/ScarlettJohansson

Příspěvek sdílený Coco Perez (@cocoperezinsta), Lis 30, 2017 v 11:00 PST

‚‚Jsou do sebe šíleně zamilovaní, je to vážné. Váží si kariéry jeden druhého a snaží se podporovat navzájem. Skvělý pár! Colin se ke Scarlett hrozně hodí, vždyť ona miluje píšící muže,“ nechal se slyšet blízký přítel dvojice. I Colin okomentoval na popud novinářů svůj vztah se Scarlett: ‚‚Je úžasná. Je těžké najít nějaký její nedostatek - je zkrátka božská! Jsem šťastlivec a klikař!“ Hvězdnému páru nezbývá než popřát vše nejlepší a očekávat jejich příchod na červený koberec Oscarů.

Scarlett Johansson – American Museum Of Natural History’s 2017 Museum Gala in NY http://celebritim.com/scarlett-johansson-american-museum-of-natural-historys-2017-museum-gala-in-ny/ #2017, #american, #gala, #history's, #johansson, #museum, #natural, #scarlett, #scarlettjohansson

Příspěvek sdílený celebritim (@celebritim), Pro 1, 2017 v 1:16 PST

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.