Celebrity

10. března 2021 10:35

Jana Divišová

Sestřičky exkluzivně: Rasputin v šoku. Co mu Ema řekla?

Je vůbec možné, aby se z asketického a trochu tajemného Rasputina stal rodinný typ? Odpověď se blíží. Protože Ema, která čeká jeho dítě, neudrží nervy na uzdě a šokuje jeho i sebe zásadním prohlášením.

Dohodli se, že miminko se narodí a oni se budou na jeho výchově „přátelsky“ podílet. I takové příběhy se v reálném životě samozřejmě stávají. Už delší dobu je se ale ukazuje, že ti dva, Ema a Rasputin, by nemuseli fungovat jako rodiče rozděleně, ale moc by jim to slušelo jako zamilovanému páru. Jenže to by nesměli být oba dva tak... svérázní? Zaměření na kariéru? Samotáři? Všechno dohromady!

Jenže těhotenské hormony dokážou překvapit samotné nastávající maminky i jejich okolí. Věděli jste například, že právě hormony mají na svědomí, že těhotné ženy snáz zapomínají detaily nebo se rozpláčou u sledování romantického filmu?

Čtěte také: 13 věcí, které bychom si přály, aby muži věděli o těhotenství

Je to taková síla, že neodolá ani pragmatická paní doktorka, která byla původně zaměřená hlavně na práci. A tak Ema při pohledu na krásné chování manželského páru, který se ocitl na urgentu v Rubavě, neudrží emoce na uzdě a vypadne z ní vyznání lásky.

Exkluzivní ukázka: Ema vyznává lásku

Jak bude Rasputin reagovat. Lekne se a uteče? Jakou odpověď od něho Ema dostane? Co na to „poradní sbor“ – Míša s Mery?

Sledujte Sestřičky na Primě v pondělí od 20:15.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.