Seriály a filmy

12. dubna 2021 11:37

Sestřičky ve stresu: Taky Lukášovi tečou nervy. Podívejte se, co se děje

Saša se mu často vysmívá, že je "Mirek Dušín". Teď se Lukáš musí vyrovnat s pocitem, že nezachránil svého kamaráda Mirka. A moc mu to nejde... Ustojí krizi? Nebo bude muset dokonce práce na urgentu nemocnice Rubava nechat? Sledjte Sestřičky v pondělí od 20:15 na Primě.

Jestli má někdo hodně špatné životní období, pak je to zdravotní bratr Lukáš Hartman. Všechno na světě se snaží dělat správně, má mimořádně vyvinutý smysl pro spravedlnost a pro každého nataženou pomocnou ruku. Ale osud ho zkouší jedním malérem za druhým. Jako by nestačilo, že přišel o rodiče... Nevyšel mu ani vztah s prostořekou Sašou, se kterou se navíc stále vídá v práci a ať Lukáš dělá co dělá, nedokáží spolu komunikovat normálně.

A teď ještě rána v podobě úmrtí Lukášova kamaráda Mirka. Na toho Lukáš neprozradil machinace s léky, aby Mirek nemusel do vězení, ale ukázalo se, že nápad poslat ho pracovat na infekční oddělení stál nakonec nezodpovědného Mirka život. Zanedbal očkování i léčbu antibiotiky a nakazil se meningitidou.

Lukáš má teď obrovské výčitky z jeho smrti a ještě velké starosti o Mirkovu sestru Elišku. Není divu, že mu tečou nervy.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Jenže v tom rozhodně není sám. Také na biatlonu se odehraje scénka, která zavání vyloučením z reprezentace a velkými potížemi. S velkou chutí si právě tuto scénu zahrála dcera Sabiny Laurinové Valentýna.

Čtěte více: Co řekla Valentýna o své roli i hodnocení rodičů

V nemocnici Rubava zkrátka vůbec není klid. Jak všechny konflikty dopadnou?

Sledujte sesriál Sestřičky v pondělí ve 20:15 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.