Seriály a filmy

27. srpna 2018 11:06

Sexy závodník Jan Charouz do toho konečně praštil!

Bývalý milenec Agáty Prachařové, závodník a moderátor Jan Charouz zlomil 25. srpna spoustu ženských srdcí. Konečně se totiž oženil! Své ANO řekl krásné blondýnce Nele Statečné, se kterou žije již rok a půl.

‚‚Svatba byla na zámečku Mitrowicz v jižních Čechách a přes nepříznivou předpověď počasí to byl i tak nádherný den, který jsme si oba moc užili,‘‘ nechal se pro portál Super.cz slyšet nadšený Honza. Zároveň zmínil, že to nevěstě neuvěřitelně slušelo a se smíchem dodal, že si rozhodně vybral dobře.

Kde proběhne svatební cesta Honza nezmínil, je ovšem známo, že nebude trvat dlouho, protože hned poté jede Honza natáčet novou závodnickou reality show. Tam bude jako odborný dozor několik dní zavřený bez možnosti odchodu se dvěma týmy závodníků. Součástí týmů bude i modelka Andrea Kalousová. No, Nela bude muset být i přes své nové příjmení v každém případě statečná.

Jan Charouz je známý i díky svému otci Antonínovi Charouzovi, který byl také automobilový závodník a založil někdejší perspektivní společnost Charouz Holding. Díky svému jménu to měl tedy Charouz junior se ženami vždy o dost snazší. Ty se na něj lepily jako vosy na med a Honza je měnil jako ponožky. Ještě před svatbou automobilový guru zmínil, že v dnešní době je velmi obtížné najít si někoho, kdo mu vyhovuje.

Už před šesti lety měl být Charouz ženáč. Tehdy mu to ale s modelkou Míšou nevyšlo. Nynější krásná blondýnka ale lamače ženských srdcí k oltáři dovedla, a tak se zdá, že si sexy závodník konečně našel tu pravou. Snad se teď díky svému novému statusu Honza uklidní a nebude už jen ten tatínkův mazánek, co rozbíjí jedno auto za druhým.

Honza ale není jen rozmazlený chlapec bohatých rodičů, jak si všichni myslí. Pro sezonu 2010 se stal testovacím jezdcem týmu Renault F1. Zároveň tak dokázal stát se třetím Čechem ve Formuli 1. Před pár lety se proháněl na světoznámých závodních okruzích a dnes řídí start-up, který chce Čechy naučit sdílet jejich auta. ‚‚Lidé svá auta průměrně využívají jen hodinu denně, zbytek času vůz stojí v garáži nebo na parkovišti. Nevidím důvod, proč by si majitel nemohl finančně přilepšit a auto během nevyužitého času pronajmout,‘‘ prohlásil před nedávnem v rozhovoru pro portál Penize.cz. Teď se chce rozvíjet především v oblasti byznysu a zbavit se své dosavadní nálepky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.