Show Jana Krause: herečka, co hraje starou Baarovou, arogantní podnikatel a flirt manager

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Zdenka Procházková, internetový podnikatel Tomáš Čupr a odborník na svádění David Hůrka. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu ve 21.35 na Primě.

Jako první host dnes na červenou pohovku usedne herečka Zdenka Procházková, která naposledy zazářila ve filmu o Lídě Baarové, kde hraje tuto hvězdu stříbrného plátna ve stáří. S herečkou Lídou Baarovou se ostatně osobně znala. „Poradce pro ztvárnění role jsem sice nepotřebovala, ale ona byla jiná než v tom filmu. Já jsem ji neměla moc ráda. Byla to krasavice, byla ale také velice ctižádostivá a právě ta ctižádost ji zavedla trochu dál, než měla,“ vypráví paní Zdenka, která poznala celou plejádu našich významných prvorepublikových herců. „Všechny jsem vlastně poznala na dvaatřicátých narozeninách Nataši Gollové, kam jsem byla pozvaná jako konzervatoristka,“ vzpomíná herečka a dodává, že tam poznala i herce Svatopluka Beneše, se kterým později často hrála v Městských divadlech. S o sedmnáct let starším hercem Karlem Högerem pak žila sedmnáct let v manželství: „Pak, jak to tak bývá, se všechno zamotalo a my jsme se rozvedli, ale nerozešli jsme se a zůstali jsme opravdu dobrými přáteli až do konce jeho života.“ Zdenka Procházková se poté provdala za Rakušana a díky tomu se proslavila jako herečka i v Rakousku a Německu. Ovšem nejen to, naučila se tak brilantně německy, že dokonce vyučovala v Düsseldorfu.

Podívejte se do galerie:

Dalším hostem je novodobý podnikatel Tomáš Čupr, zakladatel služeb Slevomat, Rohlik.cz nebo DameJidlo.cz. „Žil jsem pět let v Anglii v Sheffieldu, kam jsem víceméně utekl. Studoval jsem v Brně vysokou školu a to mi moc nešlo, kromě tedy jiných věcí, které mi nešly. Zkoušel jsem kupříkladu různé brigády, které mi taky nešly… až jsem zjistil, že už nemám kam jít, že mě v Brně nikdo nechce. Zaplaťpánbůh jsme tehdy vstoupili do Unie, takže jsem mohl jít do Británie, kde mě nikdo neznal. Tam jsem začínal od nuly. Nejprve jsem balil oříšky. Tím jsem si chtěl vydělat peníze, ale domů jsem nic nedovezl, protože jsem tam objevil kouzlo levného oblečení,“ vzpomíná na své začátky Tomáš, který po svém návratu do Čech rozjel velmi úspěšný byznys a o němž se tvrdí, že je arogantní.

Podívejte se na rozhovor:

Závěrečným hostem dnešního večera je David Hůrka, odborník na svádění neboli „flirt manager“, jak o sobě s nadsázkou říká kouč a pořadatel Mistrovství svádění. „Když jsem byl v pubertě, neměl jsem moc sebevědomí kvůli handicapu, který mám. Sice jsem nějaké vztahy měl, ale vždycky to nějak nefungovalo, partnerky se na mě po čase vykašlaly. Nebo se mnou začaly manipulovat a já jsem cítil, že nejsem v tom vztahu spokojený. Tak jsem začal na internetu hledat něco o sebevědomí a postupem času jsem se dostal do komunity mužů, kteří se baví sváděním žen,“ vypráví David, kterého svádění nejen bavilo, ale docela se mu v tom i dařilo, a tak začal dělat lektora pro jednu školu svádění. Jak mu půjde tato dovednost naživo a co znamená dělat sexuální oči? Uvidíte dnes večer v dalším díle Show Jana Krause.

Vyptali jsme se i Davida Hůrky:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.