Show Jana Krause: milovník starých časů, vytrestaná tenistka a vnadná orientální tanečnice!

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání zpěvák a herec Ondřej Havelka, tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová a tanečnice Ranya Malovičová.

Reprízu dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 21. ledna ve 21.30 na Primě.

V úvodu večera popřál moderátor nejdříve divákům i sobě vše nejlepší ke státnímu svátku, ve zkratce zhodnotil cestu prezidenta Miloše Zemana do Číny a svůj krátký proslov ukončil tím, že jsme demokratická země, která má v ústavě, že lidská práva a úcta k lidské svobodě jsou to nejdůležitější, a tak by se i hlava státu podle toho měla chovat – což se podle Jana Krause zatím ne zcela daří…

Po glosování několika krátkých zpráv už moderátor přivítal prvního hosta, herce, zpěváka a svého kolegu Ondřeje Havelku!

Řeč byla nejen o swingu, který prý zažívá comeback a začíná se stávat velmi moderní záležitostí. „Takže doba ti jde naproti,“ zhodnotil Jan Kraus. "Už asi 40 let," odvětil zpěvák, herec a operní režisér.

Ondřej Havelka právě vydává nové album Kríze sem, kríze tam, které natočil ke svým 60. narozeninám a na němž najdete i 4 elektroswingové skladby. Podívejte se na náš rozhovor:

Dalším hostem byla Barbora Záhlavová-Strýcová, jedna z třiceti nejlepších tenistek světa. „To je dobrý,“ zhodnotil Bářinu pozici ve světě sportu moderátor. „Docela jo,“ připustila tenistka. „Trochu mě znervózňuje ten váš nemocný kotník…“ vyslovil obavu Jan Kraus.

Řeč byla mimo jiné o dopingu a také o sprostých slovech na kurtu, kterými je Bára známá. Vysvětlila, že když je například v Americe, tak nadává anglicky. „To musíte nadávat česky,“ radil Jan Kraus. „To nepomůže, oni mají napsaná i česká sprostá slova!“ odhalila jednu zákulisní tenisovou zajímavost Barbora.

Podívejte se na náš rozhovor před natáčením:

Ranya Malovičová byla posledním hostem večera – moderátor ji představil nejdříve jako absolventku studií mezinárodní bezpečnosti, až pak přešel k orientálnímu tanci, kterému se půvabná Slovenka věnuje. „To není břišní tanec?“ „Může to být i břišní tanec, ale já dělám třeba i folklórní orientální tanec,“ doplnila Ranya a rozpovídala se o tom, jak se stala členkou egyptského národního souboru...

Ranya umí mluvit pěti světovými jazyky, tak jsme ji před natáčením poprosili, aby vás pozvala na dnešní Show Jana Krause:

Chcete vidět tančit vnadnou krásku? Nebo snad Jana Krause? Nezapomeňte se dívat dnes ve 21.30 na Show Jana Krause!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.