Seriály a filmy

13. září 2017 10:09

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: nekonfliktní žena, krasavec roku v doprovodu tatínka a Pulp Fiction – historky z podsvětí po česku

V dalším dílu Show Jana Krause se představí herečka Lucie Zedníčková Pokorná, zpěvák a muž roku Stanislav a Matyáš Hložkovi a bývalý bezdomovec Karim. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 13. září ve 21.35 na Primě.

V roli prvního zpovídaného bude dnes večer herečka Lucie Zedníčková Pokorná, která vůbec nic nenamítá proti tomu, když ji Jan Kraus označí jako „matku, jež se stará úplně do mrtě“. Vzápětí ale upřesňuje, že svého dnes dvacetiletého syna Mikuláše už do kroužků nevozí. „Ten už jezdí sám a neustále v mém autě někam vláčí a stěhuje obří klávesy, protože studuje hru na klavír,“ popisuje Lucie, „tak mu vždycky říkám: vidíš, kdybys studoval flétnu, chodíš s kufříčkem!“ Od dětí se debata záhy přesune k partnerům, neboť moderátor vyrukuje s tvrzením, že má prý Lucie vždy mladší partnery.

„Ne, ne, většinově byli moji partneři vždy starší a nyní menšinově mám mladšího partnera, respektive poslední dva moji partneři byli mladší,“ uvádí věci na pravou míru herečka, která se prý nerada hádá. „Já se k smrti nerada hádám. Nejsem totiž pohotová a neumím argumentovat, takže nemám ráda ten okamžik, kdy se lidé začnou trumfovat argumenty. A když mě něco naštve, tak to řeknu, a když má dojít ke konfliktu, raději se stáhnu a myslím si své.“ A co tedy bylo důvodem jejích rozchodů? A jak by fungovalo její soužití s Janem Krausem, který se pokusí modelově takovou situaci nastolit?

Dalším hostem večera je držitel titulu Muž roku 2017, Matyáš Hložek, kterého přijde na pódium podpořit i jeho pyšný otec a známý zpěvák Stanislav. Kromě toho, že je Matyáš vyhlášený nejkrásnějším mužem a chystá se svým půvabem dobýt i mezinárodní soutěže, studuje vysokou školu a pracuje jako fitness trenér. „Učím lidi, jak správně cvičit, a dělám manažerská studia a všechno se to dá naštěstí skvěle zkombinovat,“ říká Matyáš a jeho otec doplňuje: „Maty byl odmalička veden k tomu, aby dělal všechno, protože ten osud si ho potom někam zařadí.

Takže chodil do gymnastiky, tancoval, hrál hokej, fotbal, hrál na piano…“. Jan Kraus poté Matyáše nabádá, aby svůj titul využil i profesně. To přijde Matyášovi jako zajímavý nápad, nicméně určité výhody plynoucí z titulu krasavce roku už prý při trénování pociťuje. „Nevím proč, ale jako klienty mám jen ženy,“ říká s úsměvem. „Za den mám v průměru tak čtyři pět klientek.“ To Jana Krause inspiruje k neuvěřitelně odvážnému byznys plánu, do kterého zapojí i prodej cédéček s hitem otce Stanislava z osmdesátých let – Holky z naší školky.

Posledním dnešním hostem je znalec pražského podsvětí, bývalý bezdomovec Karim, který se nyní živí jako turistický průvodce v rámci projektu Pragulic. Ten turistům ukazuje namísto klasických památek odvrácenou tvář města. „Já to beru jako průvodce, který trénuje lidi v odlišnostních pohledech,“ upřesňuje host. Pro lepší představu toho, jak taková prohlídka vypadá a na co se konkrétně zaměřuje, uvidí diváci krátké dokumentární video. „Ukazuju lidem, jak odlišovat lidi, kteří jsou na ulici, a jak k nim přistupovat,“ dodává Karim, který podle svých slov žil na ulici od čtrnácti do čtyřiceti let. „Odešel jsem dobrovolně, chtěl jsem se postavit na vlastní nohy,“ vypráví svůj příběh, „byla to také trochu revolta, tatínek byl hudebník a divadelník, maminka malířka a já jsem za socialismu nechtěl být protekční děťátko. Ale mojí výhodou bylo, že mě rodina přijala i přes všechny životní peripetie zpátky.“ Jeho kvalifikací jako průvodce městem neřesti je škola života:

Proč se večer raději vyhnout Václavskému náměstí a kdo jsou holky-rohypnolky a holky-alobalky?

To a mnohem více se dozvíte už dnes večer v dalším dílu oblíbeného pořadu Show Jana Krause na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 4. 2024

Knihy, které jste možná dostali darem, vás dnes mohou přimět k hlubokému zamyšlení nad duchovními nebo filozofickými otázkami, Berani. Vaše mysl je rychlejší než obvykle, takže pravděpodobně dokážete pochopit některé poměrně složité myšlenky. Vaše praktická stránka by mohla vyvolat pochybnosti o použitelnosti toho, co se učíte, ale nedělejte si s tím starosti. Nakonec by vám to mělo být jasné.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.