Show Jana Krause: nestárnoucí princ, nejkrásnější žena a střepy jako věda

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání zpěvák Josef Zíma, Miss Slovensko 2013 Karolína Chomisteková a lektor chození po střepech David Mrhač.

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 22. října ve 21.35 na Primě.

Již tradičně se Jan Kraus věnoval nejdříve aktuálnímu dění české politiky a společnosti a přišel s vysvětlením toho, jak je to s výroky a chováním jeho hereckého kolegy Martina Stropnického, který je aktivním vrcholným politikem. „My totiž, když něco říkáme, tak to není pravda!“ vysvětlil pohnutky ministra obrany Stropnického – a na prvním místě herce.

Jako první host usedl vedle Jana Krause herec a zpěvák Josef Zíma.

Nestárnoucí princ zavzpomínal na své nejslavnější role a prozradil, jak prošel od swingu přes pop, operetu až k dechovce.

Na jakou svou roli nejraději vzpomíná a kolik dostal milostných dopisů?Pusťte si náš rozhovor z natáčení:

Druhým hostem Jana Krause byla Miss Slovenska 2013 Karolína Chomisteková, která má na svém kontě také velké zahraniční úspěchy – v soutěži Miss World skončila na 14. místě!

Karolína přivezla panu Krausovi z Oravy, odkud pochází, to nejlepší z jejich kraje – korbáčiky, oravský zpěvník s písničkami a „Sebe!“, jak prohlásila. Publiku pak zahrála na housle a Josef Zíma ji lehkým popěvkem doprovodil. „Pane Krausi, ještě jsem si připravila něco z vašeho mládí!“ udivila moderátora Karolína a zahrála mu na housle Saxánu!

Podívejte se na rozhovor s Karolínou před natáčením:

Třetím hostem večera byl David Mrhač, lektor chůze po střepech.

Pohovořil o klubu bosých turistů a předvedl s dívkou z publika chůzi po rozbitých lahvích od vína. Chůze po střepech je opravdu věda!

Přehrajte si rozhovor s Davidem už teď:

Jak to celé dopadlo a netekla krev? Dívejte se v Show Jana Krause dnes večer!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.