Show Jana Krause představí fotbalistu, exotickou herečku a autorku Šmejdů

Máte rádi fotbal, film a dokumenty? Pak si užijete další Show Jana Krause. Můžete se těšit na fotbalistu Václava Kadlece, herečku Ha Thanh Nguyen a dokumentaristku Silvii Dymákovou. Sledujte ve středu ve 21:30 na Primě.

Prvním hostem Jana Krause byl fotbalista Václav Kadlec, který diváky i Jana Krause svou bezelstností naprosto odzbrojil.

Společně se podívali na klip, který Kadlec před časem natočil na podporu státních maturit. „A už tu maturitu máte?" zeptal se po skončení se zájmem moderátor. „Ještě ne," rozesmál Kadlec diváky i moderátora.

„Velká naděje českého fotbalu a finanční naděje Sparty“, jak Václava Kadlece tituloval Jan Kraus, prozradila své fotbalové plány do budoucna i to, jak je na tom ve svém soukromém životě s přítelkyní Renatou.

Dalším hostem byla nová exotická hvězda českého filmu, herečka Ha Thanh Nguyen. „Řekl jsem vaše jméno správně?" ptal se moderátor. „Já věděla, že se na tom zadrhneme," odpověděla Ha Thanh a snažila se naučit moderátora, jak se správně vyslovuje její jméno. Pokud vás zajímají odlišnosti života ve vietnamských rodinách, tak máte dnes večer u Krause šanci nakouknout do soukromí vietnamské komunity v Česku.

Na závěr došlo na závažnější téma, posledním hostem byla Silvie Dymáková, režisérka dokumentárního filmu Šmejdi, který se týká předváděcích akcí pro seniory. „Ti organizátoři vám dokonce prý vyhrožují," nadhodil moderátor. „Oni jsou hlavně takoví ukřičení. Dokonce mi vzkazovali přes Facebook, že prý budu rybičkám na dně Labe chutnat," vysvětlila Silvie.

„Já jsem se na ten dokument díval. To je strašlivý pohled, protože někteří ti senioři jsou na těch akcích závislí," nadhodil moderátor. „Ano, protože někteří se nudí, jsou doma, pak přijde leták, že dostanou zdarma salám, tak jedou," popsala Silvie s tím, že jsou k nim vulgární, nechávají jim podepsat dokumenty, které se tváří jako například půjčky a přitom jsou to kupní smlouvy. Senioři na ně ani pořádně neviděli, protože jim bylo znemožněno vzít si brýle.

Mix zábavných i vážných témat sledujte ve středu ve 21:30 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 9. 2023

Vaše inspirace a představivost dnes stoupá, Berani. Možná se budete chtít pustit do nějakého uměleckého projektu. Výsledek by vás mohl příjemně překvapit. Vaše intuice je také na vysoké úrovni a vaše porozumění lidem kolem vás se výrazně zvýší. Nebojte se jednat na základě instinktu. Toto je jeden z těch dnů, kdy by měl zvítězit nad racionalitou a logikou.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.