Show Jana Krause: překvapivý díl, kde Jan Kraus do poslední chvíle neví, jací přijdou hosté

V dalším dílu Show Jana Krause se objeví herečtí kolegové ze hry Nahniličko – Eva Holubová, Bohumil Klepl a Jiří Ornest. Zazpívá Ivana Chýlková, která v představení také hraje. Reprízu oblíbené televizní show sledujte ve 22.15 na Primě.

Tento díl je velmi napínavý a výjimečný tím, že Jan Kraus vůbec netuší, jaké bude mít hosty! A aby ho štáb udržel v napětí až do poslední chvíle, připraví mu dárek, ve kterém bude vajíčko, a nápovědu. Po otevření první obálky se jménem hosta se divadlo roztleská a Jan Kraus se bude jen příjemně usmívat.

Prvním hostem v divadle je totiž kolegyně Jana Krause ze hry Nahniličko – elegantní herečka Eva Holubová. Jan Kraus nejdříve vyjádřil velké potěšení z návštěvy Evy Holubové, prý spolu ve hře Nahniličko hrají už dvacet let. Jan označil svůj vztah s Evou za téměř sourozenecký. Ale z tohoto emotivního rozpoložení jej Eva vyvedla velmi striktně: „Dal už bys mi napít?“ Po chvilce špičkování, kdy Jan Evě sdělil to, že jí to nikdy tolik neslušelo jako právě tento večer, ho ona uzemnila tím, že nic jiného na sebe nemá: „Já mám jen tohle nebo spacák!“ A pak došlo k fenomenální pasáži z představení Nahniličko s dialogem mezi Evou Holubovou a Janem Krausem.

O čem je hra Nahniličko? A co dalšího nám prozradil Bob Klepl před natáčením Show Jana Krause?

Zanedlouho pak na sedačce vedle Evy Holubové usedl druhý host – Jiří Ornest, hlavní režisér hry Nahniličko. Dozvěděl se, že v inscenaci Jan Kraus už nedělá stojku, a komentoval to slovy: „V Národním divadle přijde herec za režisérem a zeptá se, zda by mohl vynechat stojku. A on mu řekne, že ne, a herec to dělá dál!“ rozesmál pan Ornest Jana Krause, který mu vysvětlil, že stojku nedělá od doby, kdy měl špatně nachystanou bariéru, prolétl jí a zůstal ležet bez dechu na zemi. Pan režisér ho zastavil slovy: „A dáte mi konečně napít?!“ – čímž rozesmál Evu Holubovou s publikem, zato Jan Kraus udělal výmluvnou grimasu. Po chvilce pošťuchování se dali všichni do ochutnávání řízků a neskutečně vtipná debata nad tím, jestli Evě prodali na řízky místo „kejty“ kuřecí maso, vyvrcholila pozváním třetího hosta.

Napřažená ruka nejdříve zamávala do studia lahví a za ní se pak objevil herec Bohumil Klepl! Po chvilce povídání přidal vzpomínku na dětství v kontextu jeho nové hry Vysavač: „Moje arménská maminka mi říkala: Bohoušku, ty jsi byl jako dítě špatně kojený, proto teď musíš pořád nasávat!“ A v dalším rozhovoru vysvětlil, že si ho jakožto „Vysavače“ lze objednat i domů: „… budu vysávat a za příplatek i zarecituji!“ Pak se Bohumil přiznal k tomu, že skutečně velmi rád vysává, že má obzvlášť v oblibě některá místa, kde je více špíny, ale ta už doma vzhledem ke své zálibě nemá: „Já už vysávám i zahradu!“ a zmínil ve svém výkladu i diagnózu, kterou má: „Já mám nasráno v hlavě…“ – a okamžitě všechny rozesmál. Jan Krause se pak chtěl více dozvědět o Bobově vášni pro vysávání: „Ty uvidíš pavučinu, a co uděláš?“ „Vzruším se!“ A neskutečná hláška přišla vzápětí: „Evropská unie nám to teď kazí, snižuje výkony vysavačů. To už to rovnou můžu dělat hubou!“ Po další ukázce z představení Nahniličko, ke kterému se stočil hovor od vysavačů, přišlo možná to největší překvapení večera!

Vzkazem na obrazovce byla píseň Ivany Chýlkové, partnerky i herecké kolegyně Jana Krause, a v momentu, kdy jindy pohotový a uštěpačný moderátor poznal tuto svou milovanou osobu, ztratil slova a zaposlouchal se…

Užijte si reprízu oblíbené televizní show, ve středu ve 22.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.