Show Jana Krause: Žena na druhou a největší sběratel sexu

Souložil s deseti tisíci partnerkami, ale nikdy nebyl nevěrný své ženě. Tak vidí svůj život Jan Domabyl, který bude spolu s Richardem Genzerem a hereckými dvojčaty Violou a Sandrou Černodrinskou hosty Show Jana Krause.

Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 15. února od 22.10 na Prima family. Venku mrzne až praští. Zahřejte se proto dnes večer sledováním Show Jana Krause. Mezi hosty se můžete těšit na dva muže a ženu na druhou.

Plavky nechali v Rafťácích

Sandra a Viola Černodrinské. To jsou dvouvaječná dvojčata s andělskou tváří a jižanským temperamentem. Jak se doplňují dvě dospělé a vtipné dámy, které osud stále svádí k životu pohromadě? Jak zní jejich recept na osamostatnění? A proč jsou v Bulharsku zamlklé? V dětství uváděly několikadílný televizní pořad o „zvířátkách“ - Miláčci. Roztomilé, ale už si to asi nikdo nevybavuje, stejně jako reklamu na jogurt se dvěma holčičkami s culíky. Podívejte se, v čem dnes večer přijdou tyto dvě krásky. Nebude to sice v plavkách, jako v Rafťácích, ale i tak to dvojčatům podobným si jako vejce vejci, sekne. Prosím vložit foto dvojčat holek

Dívkám bude čtyřiadvacet. Dvojčaty jsou samozřejmě i nadále, jen už je tolik neobsazují spolu. Ale že to trvalo. Před filmovou kamerou je „oddělili“ teprve před dvěma lety, kdy Viola ztvárnila hlavní dívčí roli ve snímku Don´T Stop Richarda Řeřichy. S humorem často vzpomíná, že si tenkrát musela kvůli roli dívky ze 70. - 80. let nechat narůst chlupy v podpaží. Viola též uvádí další „silný“ moment z natáčení: „Bavilo mě natáčení scény, jak mi Oliver má pozvracet nohy. Musel rozkousat směs naložené zeleniny smíchané s mlíkem. Několikrát se to muselo opakovat kvůli záběrům z různých úhlů a Oliver byl moc statečný a nohy mi skutečně pozvracel.“ Sandra se po úspěšných studiích teorie kultury na FFUK (totéž vystudovala i sestra) vrhla do praxe - studuje na pražské DAMU na katedře činoherního divadla. Loni hrála sama (myšleno bez sestry, ale po boku dalších herců) ve filmu Můj vysvlečený deník 2012. Pořádné překvapení si vychutnáte na závěr pořadu, kdy ke slovu přijde Jan Domabyl. Letos byl nejstarším účastníkem Plesu v opeře a zároveň pamatuje první poválečný. Pan Domabyl prozradí, že je spoluautorem životopisné knihy Sběratel sexu. „Já jsem nikdy manželku nepodvedl, já jsem se nikdy totiž do žádné jiné nezamiloval, jen jsem souložil s různými ženami a vždy jen jedenkrát. Měl jsem jich asi 10 tisíc za celý život," říká. Celá rodina mu tento „koníček“ toleruje a syn mu proto v Austrálii nechal vyrobit poznávací značku „mistr dý“ (MR. D). Dalším skvělým hostem bude bavič Richard Genzer. Podívejte se v pátek 15. února od 22.10 na Prima family.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.