SHOWTIME

Magazín o životě slavných a moderním životním stylu pro každého. Od pondělí do neděle na CNN Prima NEWS a Primě premiérově od 19.55. Moderují Laďka Něrgešová, Iva Kubelková a Gabriela Koukalová.

Nový pořad zaměřený nejen na svět slavných, ale také technologické novinky a trendy témata, která zaujmou ženy i muže. Laďka Něrgešová, Iva Kubelková a Gabriela Koukalová přinesou divákům zábavný proud informací po HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH.

Laďka Něrgešová

Moderátorka a herečka vystudovala Vyšší odbornou školu hereckou v Praze. Zároveň se věnovala dabingu a spolupracovala s Krátkým filmem Praha. Později se stala členkou souboru Horáckého divadla v Jihlavě a následně pražského Činoherního klubu. S mediální kariérou začínala v Hitrádiu Vysočina. Po návratu do Prahy pak pracovala v rádiích City, Kiss, Express či na Frekvenci 1.

Podívejte se na rozhovor s Laďkou Něrgešovou:

Diváci si ji můžou pamatovat mimo jiné jako moderátorku dvou ročníků úspěšné pěvecké soutěže Česko hledá Superstar, kterou provázela spolu s Ondřejem Brzobohatým a následně Petrem Holíkem. Uváděla rovněž reality show Farmář hledá ženu. Zahrála si také v řadě seriálů TV Prima, například v Rodinných poutech a Velmi křehkých vztazích. Několik let byla moderátorkou pořadů VIP zprávy, následně TOP STAR magazínu. Aktuálně je jednou z tváří nové zpravodajské platformy CNN Prima NEWS, kde uvádí nový lifestylový pořad SHOWTIME.

Iva Kubelková

Televizní magazín o životě slavných přivítal k Laďce Něrgešové novou moderátorku! Iva Kubelková se k moderování showbyznysového pořadu na Primě vrací po pěti letech, dříve moderovala pořad TOP STAR magazín.

„Moderování tohoto pořadu je pro mě takovou třešničkou na dortu. A třešničku na dortu má každý rád, takže jsem neváhala dlouho a na nabídku kývla. V dnešní době je navíc každá práce v televizi v něčem velká jistota, takže jsem s tím nedělala žádný fóry,“ směje se moderátorka a doplňuje. „Je to hezká práce. Vím, co obnáší, a jsem schopna ji i časově zvládnout,“ říká Iva Kubelková, která se na první živé vysílání intenzivně připravuje. „Mám za sebou kostýmní zkoušky i diskuze, jak bychom to chtěli pojmout, jak bych měla na obrazovce vypadat. Moderování studiového pořadu má svá specifika. Je to jiné, než když moderuji Jak se staví sen v terénu a setkávám se s lidmi, kteří prožívají těžké osudy. Toto moderování je takové nablýskané, navoněné.“

Iva Kubelková se kromě moderování věnuje také herectví, zpěvu, a především své rodině. Jak to všechno skloubí dohromady? „Myslím, že vynikám v jedné věci, a to je organizace mého času. My matky v tomto opravdu vynikáme, protože se dvěma dětmi se musíme naučit aktivity kombinovat a dělat věci, které mají prioritu. Mé děti jsou už větší, dcerám je patnáct a jedenáct. Po pracovní stránce si tak můžu dovolit trošku víc. A nejdůležitější je, že mám rodinu a partnera, kteří mě neuvěřitelně podporují. Jsme schopni si čas rozdělit a navzájem si vyjít vstříc. Bez této podpory bych to nebyla vůbec schopna absolvovat.“

Gabriela Koukalová

Nedlouho po nástupu herečky a zpěvačky Ivy Kubelkové rozšířila tým moderátorek pořadu SHOWTIME také bývalá česká reprezentantka v biatlonu Gabriela Koukalová, dvojnásobná držitelka stříbrné medaile ze Zimních olympijských her 2014 a celková vítězka Světového poháru 2015/2016.

„Nabídku na moderování beru jako obrovskou šanci a příležitost. Velmi si toho vážím a na práci se obrovsky těším. Jsem cílevědomý člověk, chci se učit nové věci, posouvat se a poznávat sama sebe i po jiných stránkách. Výzvy přijímám tak, jak přicházejí, a snažím se do nich jít naplno. To platí i o moderování,“ říká Gábina Koukalová a odhaluje pozadí, jak nápad na moderování televizního magazínu o životě slavných vznikl. „Z pořadu SHOWTIME mě oslovili, když jsem se účastnila natáčení seriálu Sestřičky. Začala jsem se smát. No, kafe dělám dobrý, to klidně můžu... Z nabídky na moderování jsem byla překvapená. Snažím se ale hodně spoléhat na vlastní intuici – a cítila jsem, že je to správný krok. Ani jsem si to nerozmýšlela a kývla.“

„Jsme velmi rádi, že Gabriela přijala nabídku stát se tváří pořadu SHOWTIME. Na pohyb před kamerou je sice zvyklá, velmi rychle ale pochopila, že ve studiu nejde o rychlost ani vytrvalost, ale o příjemný projev a uvolněnost. Její pracovitost a píle je obdivuhodná, proto o tom, že to zvládne, nemám nejmenších pochyb,“ říká Zuzana Brzáková, šéfredaktorka společenské redakce.

Gábina Koukalová se nyní na první živé vysílání intenzivně připravuje. „Teď se učím správně mluvit a probouzet ve svém projevu emoce a prožitky. A přišla jsem na to, že se mi vrací spousta věcí z předchozího života. Představa živého vstupu je pro mě takový pomyslný start. Navíc je ve studiu časomíra, která určuje, za kolik vteřin půjdeme do živého vysílání. To mě v myšlenkách vrátilo do startovní brány a myslím, že mě čeká spousta pocitů a emocí, které se mi ze sportovního období vrátí a které mi i nějaký čas chyběly,“ vysvětluje Gábina, která už absolvovala také kostýmní zkoušky. „Vybrali jsme, řekla bych, kreativní, artový styl, který je mi velmi blízký vzhledem k tomu, že miluji design – a vlastně se jím i živím. Z kousků, které mi stylisté vybrali, jsem byla nadšená a cítila jsem se v nich jako ryba ve vodě.“

Strach z živého vysílání nová moderátorka nemá. „Dělám věci, jak nejlépe dokážu, a tak budu přistupovat i k moderování. Myslím, že žádný učený z nebe nespadl. Je to pro mě výzva, prostřednictvím které bych lidem chtěla ukázat, že všichni máme obrovské možnosti. Každý člověk má spoustu talentů, o kterých třeba ani neví, a když se pro něco nadchneme, dokážeme velké věci. Třeba moje snaha o moderování někoho inspiruje k odvaze zkusit něco, co chtěl vždy udělat, ale neměl k tomu odvahu.“

Gábina Koukalová přiznává, že ji v přípravách na novou práci pomáhá i její dušení zdraví. „Jsem teď nejvíc v klidu, co jsem kdy v životě byla. S přibývajícím věkem sbírám zkušenosti a všechno tak nějak vnímám lépe. Mám pocit, že jsem se znovu narodila a žiju si život podle sebe. Dřív jsem vždy dělala něco pro někoho jiného, protože se to po mně chtělo nebo to okolí vyžadovalo. Teď už jsem jen sama za sebe,“ uzavírá nová moderátorka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.