Smí se v Prostřeno! zahušťovat polévka moukou? Ne všichni si to myslí

Umírněná vegetariánka Irena, úterní hostitelka, si pro ostatní připravila zajímavé menu. Myslíte si ale, že budou schopni ocenit téměř bezmasé pokrmy?

Proč si mají soupeři k Ireně do Žehušic obout staré boty? To vrtá všem hlavou, když přijíždějí k novostavbě rodinného domu umírněné vegetariánky Ireny, která jí pouze kuřecí maso. Co uvaří ve své krásné moderní kuchyni s akcentem žluté barvy? Kuřecí prsa na bylinkách a gratinované smetanové brambory s parmezánem; příloha prý chutí připomíná bramborák.

Hlavní chod je dost slaný, dopadnou lépe vlastní bagetky zapečené s mozzarellou a pestem? Výsledek je rozporuplný, pro někoho je předkrm moc suchý, pro jiného naopak mastný. Cibulačku kupodivu pochválí Martin, který se přitom bál, aby po trávení tak velkého množství cibule nevydával u stolu nežádoucí zvuky.

Spraví to nakonec ovocné čokoládové fondue a hledání pokladu? Jak velká je v téhle středočeské partě míra přetvářky? Co kdo pochválí u stolu a následně vyvrátí na kameru?

Jak chutnala cibulačka?

A koho nejvíc bavilo hledání pokladů?

Dívejte se v úterý od 18 hodina na Primě na Prostřeno!

Baví vás Prostřeno!? Podívejte se na http://www.iprima.cz/prostreno!

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.