Smrtící posedlost. Tentokrát nepřichází ze světa živých

Mysteriózní drama – tak zní oficiálně žánr tohoto snímku kanadské produkce. A co že si pod tím máte představit? Trochu thrilleru, trochu duchařiny, navíc v hlavní roli se sexy Shannon Elizabeth z komedií Prci, prci, prcičky. Dívejte se v pondělí ve 22.45 na Primě!

Nebudeme vám nic zastírat. Okusovat nehty hrůzou si u tohoto filmu pravděpodobně nebudete. Tedy pokud vám není čtrnáct a rodiče vás zrovna v pondělí v noci nenechají doma samotné. Režisér Richard Roy natočil zvláštní mix hororu s prvky nadpřirozena a regulérního thrilleru o sympatické mladé ženě, jejím malém synovi a psychopatickém exmanželovi, který je pronásleduje. Nebo vlastně… Je to opravdu bývalý manžel, kdo jí a jejímu synovi usiluje o život?

Když se Alexandra (Shannon Elizabeth) před lety rozvedla, myslela si, že už bude mít od svého násilnického manžela pokoj. Jenže se mýlila. Jeho teror, pronásledování a útrapy, které své ženě s oblibou páchal, neskončily ani po rozvodu a vyvrcholily před necelým rokem, kdy porušil soudní nařízení o zákazu přiblížení se ke své bývalé rodině. Alexandra má proto všechny důvody k tomu domnívat se, že za nejnovější porcí teroru se skrývá zase on. Někdo ji ve dne v noci pronásleduje a každý den ji před dveřmi vítá pugét květin. Okamžitě o tom informuje policii, ale její „ex“ tvrdí, že on v tom tentokrát prsty nemá. A jak se záhy ukáže, je to bohužel pravda.

Alexandra totiž není osudovou ženou jen pro svého žárlivého bývalého manžela, ale i pro kolegu Michaela, se kterým měla krátký románek. Krátce nato Michael tragicky zemřel a od té doby se v domě Alexandry a jejího syna začaly dít podivné, hrůzostrašné věci…

Věděli jste, že…

  • Shannon Elizabeth, největší hvězdu snímku, si pravděpodobně pamatujete z komedie Prci prci prcičky (1999) a Prci prci prcičky 2 (2001), kde hrála studentku na výměnném pobytu Nadiu ze Slovenska. Slavná scéna, kdy ji skrytá webkamera v pokoji jednoho z hlavních hrdinů zachytí při prohlížení jeho pornografických časopisů a následné masturbaci, jí zajistila celou generaci věrných fanoušků pochopitelně převážně mužského pohlaví.
  • Filmovalo se v Montrealu a Québecu v Kanadě. Film měl televizní premiéru v roce 2008 těsně před Vánoci – 21. prosince.

Dívejte se v pondělí ve 22.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.