Smrtící posedlost. Tentokrát nepřichází ze světa živých

Mysteriózní drama – tak zní oficiálně žánr tohoto snímku kanadské produkce. A co že si pod tím máte představit? Trochu thrilleru, trochu duchařiny, navíc v hlavní roli se sexy Shannon Elizabeth z komedií Prci, prci, prcičky. Dívejte se v pondělí ve 22.45 na Primě!

Nebudeme vám nic zastírat. Okusovat nehty hrůzou si u tohoto filmu pravděpodobně nebudete. Tedy pokud vám není čtrnáct a rodiče vás zrovna v pondělí v noci nenechají doma samotné. Režisér Richard Roy natočil zvláštní mix hororu s prvky nadpřirozena a regulérního thrilleru o sympatické mladé ženě, jejím malém synovi a psychopatickém exmanželovi, který je pronásleduje. Nebo vlastně… Je to opravdu bývalý manžel, kdo jí a jejímu synovi usiluje o život?

Když se Alexandra (Shannon Elizabeth) před lety rozvedla, myslela si, že už bude mít od svého násilnického manžela pokoj. Jenže se mýlila. Jeho teror, pronásledování a útrapy, které své ženě s oblibou páchal, neskončily ani po rozvodu a vyvrcholily před necelým rokem, kdy porušil soudní nařízení o zákazu přiblížení se ke své bývalé rodině. Alexandra má proto všechny důvody k tomu domnívat se, že za nejnovější porcí teroru se skrývá zase on. Někdo ji ve dne v noci pronásleduje a každý den ji před dveřmi vítá pugét květin. Okamžitě o tom informuje policii, ale její „ex“ tvrdí, že on v tom tentokrát prsty nemá. A jak se záhy ukáže, je to bohužel pravda.

Alexandra totiž není osudovou ženou jen pro svého žárlivého bývalého manžela, ale i pro kolegu Michaela, se kterým měla krátký románek. Krátce nato Michael tragicky zemřel a od té doby se v domě Alexandry a jejího syna začaly dít podivné, hrůzostrašné věci…

Věděli jste, že…

  • Shannon Elizabeth, největší hvězdu snímku, si pravděpodobně pamatujete z komedie Prci prci prcičky (1999) a Prci prci prcičky 2 (2001), kde hrála studentku na výměnném pobytu Nadiu ze Slovenska. Slavná scéna, kdy ji skrytá webkamera v pokoji jednoho z hlavních hrdinů zachytí při prohlížení jeho pornografických časopisů a následné masturbaci, jí zajistila celou generaci věrných fanoušků pochopitelně převážně mužského pohlaví.
  • Filmovalo se v Montrealu a Québecu v Kanadě. Film měl televizní premiéru v roce 2008 těsně před Vánoci – 21. prosince.

Dívejte se v pondělí ve 22.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.