Souboj zabijáků v pátek večer: I život nájemného vraha se může pěkně zamotat!

To když udělá chybu, za kterou pak pyká. Jako náš hrdina Ray Carver, kterého celý život pronásleduje pohled dívky, jejíhož otce zabil. Podívejte se na výborného Cubu Goodinga Jr., kterému zdatně sekunduje akční hvězda Dolph Lundgren v thrilleru Souboj zabijáků u nás na Primě v pátek ve 23.10!

Ve východní Evropě padne železná opona. Agenty STB vystřídá jiná liga – drogové gangy. Organizovaný zločin se nebezpečně rozrůstá a Ray Carver (Cuba Gooding Jr.) dostává zakázku na vyvraždění mafiánské rodiny Tavanianů. Jejich odstranění mu zadá rodina podobného zaměření, mafiáni Suverovi. Ray míří za lukrativní prací do Prahy, ale zakázku nesplní. Jeden ze šéfů Tavaniových si totiž vybere za lidský štít mladou dívku. Ray by musel zastřelit i ji. A to nedokáže.

V Praze ho ale čeká ještě jedno setkání. A opět s dívkou, kterou měl zabít, ale neudělal to. Když byla malou holčičkou, nachytala Raye během vraždy svého otce. Od té doby ji Ray nespouštěl z očí a dokonce ji na dálku i chránil. Nemohl si odpustit skutečnost, že dopustil, aby viděla svého otce umírat. V Praze dojde k osudovému setkání. Ray by měl dívce vše vysvětlit, ale vteřiny neúprosně odtikávají a on musí dát přednost práci.

Když se Praha točí v Bukurešti

Mívá to svá proti. Každý Čech pozná chyby, kterých se američtí filmaři dopouštějí. Sledujte bedlivě poslední záběr, kdy Ray vystupuje z auta. Značka na autě nese písmena CZ, ale označení jednosměrky je v angličtině: One Way Only. Na ulicích lze občas zahlédnout rumunské vlajky a rekvizitáři dokonce udělali chybu i v umístění samolepky STK – namísto zadní registrační značku ji umístili na přední.

„Ukaž prachy!“

Slavná věta z filmu Jerry Maguire, ve kterém dělal sparingpartnera Tomu Cruisovi, vynesla Goodingovi Oscara za nejlepší výkon ve vedlejší roli. Od té doby si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat. Točí jeden film za druhým, v posledních letech hraje především v akčních příbězích. Jeden čas se v Hollywoodu dokonce uvažovalo, že nahradí Pierce Brosnana v roli Jamese Bonda.

Cuba Gooding je otcem tří dětí, ale manželství se Sarou Kapferovou prochází rozvodem. Časopis People jej nedávno označil za jednoho z padesáti nejkrásnějších lidí planety.

Podívejte se na akční thriller Souboj zabijáků u nás na Primě v pátek ve 23.10

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.