Seriály a filmy

18. června 2018 09:50

Ilona Blašková

Špindíry z Hollywoodu. Kdo ze slavných má problémy s hygienou?

Čistota – půl zdraví. Tak tohle přísloví některým hollywoodským hvězdám nic neříká. Na televizních obrazovkách vypadají jako ze žurnálu, ale realita je jiná. Kdo ze slavných osobností si nečistí zuby a kdo páchne od hlavy až k patě? Podívejte se na největší smraďochy!

Robert Pattinson

V jednom rozhovoru pro britský časopis prozradil, že dříve byl na tom s hygienou mnohem hůř. Hvězda upírské ságy Twilight prý nemá často náladu ani čas se převlékat, protože má hodně nabitý program. Často se převlékne jen proto, že už sám sobě prostě smrdí. Idol mnoha žen je také rekordmanem v nemytí vlasů. K jejich umytí se prý „dokope“ v průměru jednou za šest týdnů. A tak jeho sexy rozcuch, který často nosí, není dílem kadeřníka, ale přírody.

Johnny Depp

Role piráta z Karibiku mu padla jako zadek na hrnec! Hollywoodský herec patří mezi další špinavce! Podle lidí z jeho blízkého okolí, Johnny nesnáší sprchování a vydrží bez něj i několik dní.

Jessica Simpson

Navrch huj, vespod fuj! Tohle slovní spojení skvěle pasuje na herečku Jessicu Simpson. Sexy šatičky, dokonalé vlasy a perfektní make-up. Tak kde je problém? V talk show Ellen DeGeneres herečka práskla, že si nečistí zuby! „Vím, že to zní nechutně, ale nesnáším, když jsou moje zuby moc hladké. Přísahám, že můj dech vždycky voní a je fresh!" prozradila půvabná blondýnka. Denně prý používá antibakteriální vodu a nitě. Avšak zuby si kartáčkem vyčistí maximálně třikrát týdně!

Megan Fox

O této krásce je známé, že nikdy neuklízí. A co se týká osobní hygieny, nebude to o moc lepší. „Je hrozné se mnou žít! Vůbec neuklízím. Moje oblečení skončí tam, kde si ho svléknu. Často po sobě ani nesplachuji na záchodě. Je hloupé, když se to stane na návštěvě u přátel. Pak si mě kvůli tomu vždycky dobírají,“ prozradila pro jeden pánský magazín.

Russell Crowe

Představitel Gladiátora nemá, co se týče hygieny, dobrou pověst. Jedna z jeho kolegyň kdysi pronesla: „Když jsem byla v jeho blízkosti, musela jsem vždy sedět po větru.“

Matthew McConaughey

Která by z vás nechtěla být v jeho náruči, že? Jenže sexy herec prý zrovna nevoní po růžích. Odmítá totiž používat deodorant! Když natáčel s herečkou Kate Huson film Bláznovo zlato, chtěla mu půjčit svůj, aby se vedle něj dalo vůbec existovat. Herec si to však nepřipouští. „Ženy milují mou přirozenou vůni, cítím se jako muž, jako já,“ reagoval Matthew.

Brad Pitt

Hollywoodský herec je v jednom kole. A tak často vynechává sprchu. Když se natáčel film Hanebný parchanti, naučil ho jeho herecký kolega Eli Roth tzv. rychlou sprchu. To si vytřete podpaží dětskými vlhčenými ubrousky. Všem se prý výrazně ulevilo.

Britney Spears

Pokud by existovala nějaká soutěž o největší špindíru, zpěvačka Britney Spears by jí pravděpodobně vyhrála. Její bývalá hospodyně prozradila, že se zbytky jídla nacházejí všude po celém zpěvaččině domě. Britney prý často jí i v posteli, takže mastné fleky a rozdrobené sušenky na prostěradle nejsou výjimkou. Její bodyguard zase řekl, že má otřesnou osobní hygienu. Neustále se prý dloube v nose. Několik dní se nemyje a ani si nečistí zuby. Deodorant jí také nic neříká.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.