Stana Katic z Castla na zabití miluje řízek!

Castle na zabití VIII (20) - upoutávka

Ačkoliv vyrůstala v Kanadě a následně v Americe, její východoevropské kořeny jsou znát. A máme pro vás další zajímavé informace o představitelce Kate Beckettové z úterního seriálu Castle na zabití.

Co uvidíte v úterý na Prima LOVE?

Ani rok 2018 televizním divákům neodnese jeden z nejoblíbenějších krimiseriálů, kterým bezpochyby Castle na zabití je. Co uvidíte během posledních epizod poslední řady?

Přímo na divadelním jevišti je brkem na psaní zavražděn herec. Vyšetřování zavede policii a Castla mezi členy brutálního gangu…

Kromě toho se můžete podívat i na to, proč seriál Castle na zabití skončil. A proč měl být ve skutečnosti o jednu sérii ještě kratší?

Sledujte úterý ve 20.15 na Prima LOVE Castla na zabití.

Zeptejte se Stany Katic, na co chcete, ona odpoví

Stana Katic se nedávno na svých sociálních sítích podělila se svými fanoušky o to, že některé rozhovory ji opravdu baví. Fanouškům jeden takový dialog s novinářem, respektive anketu, ukázala na Instagramu – jednalo se o hypotetické otázky. A odpovědi od představitelky Kate Beckettové byly ještě o něco zajímavější.

Pokud by měla vytvořit dílo, které už bylo jednou vytvořeno, co by to bylo?

Stana se ukázala jako pravá hudební fanynka, jelikož si vybrala píseň Jumbo od skupin Tool.

Jaké jsou 3 rozdíly mezi Stanou Katic a Kate Beckettovou?

I tady si Stana Katic pohrála a rozhodně se nedržela škrobených odpovědí. Za prvé, má Kate Beckettová daleko více trenčkotů než ona sama. Za druhé, Stana Katic běhá rychleji na podpatcích. A kdyby si měla vybrat zbraň, kterou by se chránila, nebyla by to pistole, ale luk.

Pokud by měla kapelu, jak by se jmenovala?

Kapela by se podle ní jmenovala Arkhipov zachránil planetu. Jejich hitem by byl song jménem Všechno dává smysl ve Francii. A překvapivě by hrála na akordeon.

Jaké by si teď hned objednala jídlo?

Stana by si dala řízek od maminky, okurkový salát, bratrův chléb a strýcovo víno.

Sledujte Castla na zabití každé úterý na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.