Seriály a filmy

2. prosince 2022 13:15

Gabriela Svoboda

Stará paleta poslouží jako materiál k výrobě vánočního stromečku podle Ládi

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

O druhé adventní neděli navštíví Láďa kutila Jaroslava, který si sestrojil domácí sušičku na maso a ukáže, jak si do ní maso správně připravit. Zázrak, který zpomaluje stárnutí pomocí antioxidantů, představí Láďova domácí lékárna. A přidá i recept na mandlové mléko. Divačka Ivanka připojí do sbírky další recept, tentokrát na vynikající kynuté řepánky z cukrové řepy. Stromek, který neopadá a vydrží klidně do příštího roku? Jde to! Láďa v dílně ukáže, jak na vychytaný stylový stromeček ze staré palety.

Ukázku vlastní tvorby, výpěstků i podařených pokrmů od diváků ze všech koutů republiky přinese Pošta pro Láďu. Venku už je pěkná zima, a tak vytahujeme ze skříní své oblíbené svetry. Jenže co když se do nich dají moli? I proti nim má Láďa vychytávku a s kamarádem Martinem navíc prozradí, jak se o produkty z ovčí vlny starat. A na pořádné zahřátí v zimních dnech doporučí Láďa i recept na sváteční kmínku.

Sledujte v neděli 4. prosince 2022 v 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.