Seriály a filmy

2. prosince 2022 13:15

Gabriela Svoboda

Stará paleta poslouží jako materiál k výrobě vánočního stromečku podle Ládi

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, rádi chutně a zdravě vaříte, využíváte domácí i venkovní rostliny pro jejich léčebné schopnosti, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

O druhé adventní neděli navštíví Láďa kutila Jaroslava, který si sestrojil domácí sušičku na maso a ukáže, jak si do ní maso správně připravit. Zázrak, který zpomaluje stárnutí pomocí antioxidantů, představí Láďova domácí lékárna. A přidá i recept na mandlové mléko. Divačka Ivanka připojí do sbírky další recept, tentokrát na vynikající kynuté řepánky z cukrové řepy. Stromek, který neopadá a vydrží klidně do příštího roku? Jde to! Láďa v dílně ukáže, jak na vychytaný stylový stromeček ze staré palety.

Ukázku vlastní tvorby, výpěstků i podařených pokrmů od diváků ze všech koutů republiky přinese Pošta pro Láďu. Venku už je pěkná zima, a tak vytahujeme ze skříní své oblíbené svetry. Jenže co když se do nich dají moli? I proti nim má Láďa vychytávku a s kamarádem Martinem navíc prozradí, jak se o produkty z ovčí vlny starat. A na pořádné zahřátí v zimních dnech doporučí Láďa i recept na sváteční kmínku.

Sledujte v neděli 4. prosince 2022 v 13.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.