Tanec v laseru v Talentu. Nová disciplína tanečníků, kteří se milují i v reálu

Ona byla požádaná týden před vystoupením v Česko Slovensko má talent o ruku, on s ní sdílí lásku nejen na pódiu. A v jejich tanci je to vidět. Podívejte se na ukázku z pátečního dílu, který uvidíte na Primě už tento týden.

Do Česko Slovensko má talent se dokonce přihlásil i talský pár, který předvede českému a slovenskému divákovi něco, co ještě neměl šanci vidět. A podívaná je to vskutku zajímavá. Jak porota správně poznamenala, z italského páru, který se zná víc jak jednu desítku let, jejich láska číší z každého tanečního pohybu.

ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT SLEDUJTE ONLINE

Podívejte se na ukázku z pátečního dílu. Česko Slovensko má talent můžete sledovat na Primě v pátek ve 20.15:

Co uvidíte v Česko Slovensko má talent dál? Už teď vás můžeme připravit na to, že vás čeká jedno opravdu dojemné vystoupení, které rozpláče nejen porotu, ale i moderátory. Kromě toho vás ale dostane silák, který umí drtit kameny holou rukou se syrovým vajíčkem v ruce.

Ani o rap není v aktuální řadě nouze, ale tentokrát to bude spíše stand up comedy. Nesmí chybět kouzelník, ale jak Jaro říká: „Mně nevadí dobří kouzelníci, ale jen ti špatní.“ Samozřejmě se také bude hodně zpívat. A opět se objeví něco, co tu ještě nebylo – švédská jeptiška, která umí žonglovat pingpongovými míčky pusou a nejen to. Zvládne s nimi hrát na xylofon pusou i vagínou.

Ani s tancem to tentokrát nebude žádná sláva – zvlášť když jsou tanečníci dost naštvaní. Které vystoupení zase rozehřeje dámskou část poroty? No jasně, budou to polonazí parkuristé, kteří do přímé interakce zapojí i Dianu Mórovou. Talentový večírek bude plný zpěvu, tance, repíkování a vtipných výstupů, ale i silných příběhů. 14letý Kristián přišel o mámu a táta s bratrem jsou vážně nemocní, přesto bojuje s osudem zpěvem. Jak se mu to daří, posuďte sami.

Sledujte každý pátek Česko Slovensko má talent na Primě ve 20.15. Všechny díly najdete také online.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.