Telenovelu Příchuť lásky uvidí diváci Prima LOVE v listopadu

Časté dotazy diváků Prima LOVE míří k času vysílaní nové telenovely Příchuť lásky.

Diváci Prima LOVE se už nemůžou dočkat nové telenovely. Momentálně televizní kanál zaměřený na ženy vysílá poslední díly telenovely Hříšná láska, která sklízí velké úspěchy.

4 ZAJÍMAVOSTI, KTERÉ NEVÍTE O HEREČCE Z HŘÍŠNÉ LÁSKY

4 ZAJÍMAVOSTI O TELENOVELE HŘÍŠNÁ LÁSKA

HLAVNÍ PŘEDSTAVITEL HŘÍŠNÉ LÁSKY MÁ DVĚ VYSOKÉ ŠKOLY

Z Mexika se ale vrátíme do slibného Turecka. Turecké telenovely se od dob 1000 a 1 noc stávají čím dál tím populárnější.

Už 19. listopadu od 18.10 diváci budou moci sledovat tureckou telenovelu Příchuť lásky. Ta pojednává o lásce (a v prvopočátcích možná i o nenávisti), která je v prvních momentech úplně slepá. Příběh je to vskutku originální.

Kuchařka a boháč v jedné domácnosti, v které se dlouho nepotkají

Nazli (Özge Gürel) studuje gastronomii na univerzitě kulinářských umění a jednoho dne by se chtěla stát profesionální šéfkuchařkou. Jejím snem je otevřít si restauraci zaměřenou na japonskou kuchyni. Jenže prozatím bydlí společně se sestrou. Aby si vydělala na nájem, shání práci. Podaří se jí najít místo kuchařky v domě neznámého boháče, kde před ní nikdo moc dlouho nevydržel. Každý den musí nachystat večeři pro muže jménem Ferit (Can Yaman) a přesně v pět odpoledne odejít z domu. Nazli si myslí, že Ferit je nějaký excentrický stařec. A Ferit si myslí, že Nazli je nějaká starší kuchařka.

PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU Z TELENOVELY PŘÍCHUŤ LÁSKY

ESMERALDA, DIVOKÝ ANDĚL NEBO HŘÍŠNÁ LÁSKA. JAK VYPADAJÍ PÁRY Z TELENOVEL DNES?

Obě dvě hlavní postavy spolu komunikují pouze prostřednictvím vzkazů – dokud se jejich cesty náhodou neprotnou přímo před domem. Pár se nečekaně sbližuje a ve vzduchu začíná vonět láska. Příchuť lásky je veleúspěšný současný turecký seriál v duchu nejoblíbenějších romantických komedií. V hlavní rolích září atraktivní pár mladých tureckých herců Özge Gürel a Can Yaman.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.