Této ženě zlomil herec ze Sherlocka Holmese srdce. Mohla za to i Angelina Jolie?

Jonny Lee Miller, hlavní herec v seriálu Sherlock Holmes: Jak prosté nepřekvapivě sám někomu zlomil srdce. Známá anglická herečka se z rozchodu nemohla dlouho vzpamatovat.

Co uvidíte ve středu na Prima LOVE?

Během středečního večera vás na Prima LOVE čeká oblíbený americký seriál, který si vzal do parády jednoho z nejslavnějších detektivů na světě. Sherlock Holmes v podání Jonnyho Lee Millera je ale poněkud modernějším provedením. Sherlock má problém nejen s vybraným chováním, ale i s drogami a krásnými ženami.

Ve středu uvidíte epizodu, kde Sherlock s Joan vyšetřují vraždu finančního analytika, který napsal článek o tom, že jsou špatně počítány velikosti asteroidů protínajících oběžnou dráhu Země...

Více uvidíte ve středu na Prima LOVE ve 20.15 v seriálu Sherlock Holmes

I Sherlock Holmes láme srdce

Osobní život Jonnyho Lee Millera, bývalého spolubydlícího Ewana McGregora a Juda Lawa, není zas tak barevný, jak by fanoušek mohl čekat. Představitel Sherlocka se brzy ve dvaceti letech upsal svatbě s démonickou kráskou Angelinou Jolie, na kterou sláva Hollywoodu teprve čekala.

Jak už jsme psali, svatba mezi Jonnym a Angelinou Jolie byla hodně bláznivá, plná krve. Ostatně, není se čemu divit. Jonny natočil jeden z nejslavnějších feťáckých filmů všech dob. V Trainspottingu se stal peroxidovým Magorem, zatímco Angelina Jolie jako první z hereček měla víc tetování než rozumu, sbírala nože a na krku měla ampulku krve svého milovaného.

Z Millera je ve čtyřiceti letech zase ženatý muž, který seká latinu v New Yorku a vodí syna do školy těsně před natáčením Sherlocka Holmese. Před výběrem své femme fatale, s kterou zplodil syna, se ale ještě v Anglii postaral o menší poprask, když se rozešel s jednou z oblíbeneých britských hereček.

Může za rozchod Angelina Jolie?

Lisu Faulkner, miláčka britského televizního publika, před šestnácti lety zcela nečekaně Miler opustil a rozchod tehdy plnil bulvární plátky. Lisa, která se objevuje v těch největších britských seriálech (Eastenders atd.), musela ve svých třiceti letech odvolat svatbu, jež se měla konat za několik měsíců. Nejsmutnější na celém konci vztahu bylo prý to, že jejich partnerství vzniklo po patnáctiletém přátelství, oba dva tak ztratili nejen partnera, ale i blízkého přítele. Média se domnívala, že za jejich rozkol mohla Angelina Jolie, která Jonnyho Millera chtěla vzít zpět. Historie to ale rozhodně nepotvrdila, Angelina byla v té době už zamilovaná do Billyho Boba Thortona, kterého si vzala.

Ačkoliv Lisa Faulkner stále neví, proč ji Jonny Lee Miller opustil, dnes už je šťastnou manželkou a matkou, která se věnuje nejen herectví, ale i své vášni – vaření.

Sledujte Sherlocka Holmese: Jak prosté na Prima LOVE ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.